Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Tesisat borusunun nereden geçtiğini bulmak

Tesisat borusunun nereden geçtiğini bulmak

Tesisat borusunun nereden geçtiğini bulmak için ne yapmalı ? Çözüm Tesisat olarak nerden çekildiğini bilmediğiniz su borularının yerini tespit ediyoruz. Firmamız termal görüntü alarak borunun geçiş güzergahlarını belirlemektedir.

su borusu yer bulma

Tesisat Hattının Geçiş Güzergahı Nerden ?

Bir villa veya müstakil dairede üst kat su borusunu ayırmak için kırım döküm sürecine girmenize gerek yok termal sistemle tesisat borusnun hattı bulma firmamızca belirlenir. Yeni taşındığınız bir dairede tesisat değişikliği yapacaksınız fakat boru nerden geçtiğini bilmiyorsunuz veya balkona yeni bir su hattı çekeceksiniz oraya en yakın hattın yerini Çözüm Tesisat uzmanları ve cihazları tarafından bulunur. Tesisat borusunun nerden geçtiğini bulmak için kırmaya gerek yok bizi arayın İstanbul geneli servis hizmetlerimizden faydalanın.

Tesisat borusunun nereden geçtiğini bulma hizmetleri akaryakıt istasyonlarına ait 10’larca tuvalet lavabo ve gider içleri ile alakalı tesisatlarda en etkili ve bilinçli diyebileceğimiz sinyal teknolojisi, görüntü aktaran cihazlar ile devam ediyor. Eğer çok sayıda tuvalet tıkanmış veya etrafından koku ve atık suları geliyorsa zemin altında yer alan o tesisatları cihazlar ile göremiyorsanız amatör bir firmasınız demektir. Arızanın birini düzelterek, geriye kalanını umursamaz veya geçici diyebileceğimiz seçeneklerde işlem yaparsanız eksik iş üretmiş olursunuz. Bunların hiç biri bizde yoktur. Tesisat borusunun nereden geçtiğini bulmak hatlarımızı aramalı ve binanızın dış cephesinden gelen ıslaklıklara karşı hangi tip ve tür borunun, özellikle kime ait olan tesisattan geldiğini öğrenmemizi isteyebilirsiniz. İş yerleri, ofisler, evler, ahşap, kireç veya betonarme olsun tüm binalarda tam anlamı ile yüzeylerin her alanını inceleyebiliriz. Ayak basılan zeminin yaklaşık 10-20 santim altından geçen herhangi bir giderde kamera ile o noktaların içine girebileceğimizi biliyor musunuz? Belki zeminden ısıtmalı petek sistemi oradan geçiyordur. O halde sıcaklık ölçümleri yaparak ilk çıktığı bölgeyi deşifre edelim. Duvardaki kombiye ait veya farklı bir ısıtma cihazından sıcak halde duran suların etrafa nereden yayıldığını termal cihaz ile bulmak bizim her zaman yaptığımız bir işlemdir. Ortak nokta arıyorsanız hepsi tamamen hasar vermeden öğrenilecek çözümlerdir.

Tesisat su borusunun nereden geçtiğini bulma işlemlerimizle hasarı minimum, çözüm üretkenliğini maksimum, servis ücretini asla aşırı olmayacak şekilde alabilirsiniz.

30 Mayıs 2016
2.380 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN