Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Su Arızasını Nasıl Bulurum

Su Arızasını Nasıl Bulurum

Su arızasını nasıl bulurum konusunu ele adığımız yazımızda bireysel ve profesyonel su arıza bulma yöntemleri yer almaktadır. Çözüm Tesisat firmamız su arızalarını profesyonel cihazlarla bulmaktadır. Aşağı kısımda bireysel olarak su arızasını belirleme yöntemleri yer almaktadır.

Bireysel Su Kaçağı Bulma Yöntemleri

Bireysel olarak dairede su arızası nasıl bulunur ? İlk önce dairede su kullanımını bırakın açık olan herşey kapalı konumda olsun sifon dahil akıtan musluklar dahil hepsinin kapalı olduğundan emin olun. Evin tesisatının her yeri kapalı ise su sayacına bakın ve bir kağıda not edin belli aralıklarla yapacağınız bu gözlem su tesisatında kaçak olup olmadığını anlayabilmenize yarayacaktır. Dip not olarak bu gözlemi gece yatmadan yaparsanız sabah daha net sonuçlar elde etmiş olursunuz. Eğer vana ibresi değişkenlik göstermiş ise tesisatında mutlak suretle bir kaçak vardır. Yer tespitini ancak cihazlı tesisat firmaları yapması uygun olacaktır. Su arızasını nasıl bulurum sorusunun ikinci ayağı ise tesisat borularunda her hangi bir kaçak yok ise gider boruları ile alakalı bir sorun olup olmadığını boyalı su ile anlayabilirsibiz bu kırmadan su kaçağı tespiti yöntemlerinden daha pahlıya gelebilir ama illa kendi kaçağımı tespit edeceğim derseniz yöntem bizden uygulaması sizden. Mavi , kırmızı ve siyah boyaları tuvalet , lavabo ve banyo giderine dökerek kaçağın hangi gider borusundan yaptığını cihazsız bulabilirsiniz ancak farklı boyalar kullanmazsanız hangi boru arızalı öğrenmeniz zor olur. Çözüm Tesisat firmasını ararsanız gider içi gözlem kamera sistemleri ile sadece 100 TL ye su arızasını bulmaktadır.

su arızası nasıl bulunur

Su arızasını nasıl bulurum sorularınızı kısa ve öz bir biçimde açıklık getirmeye çalıştık. Eğer bu makkalemizi beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan sosyal ağlarınızda paylaşarak bize katkıda bulunabilirsiniz.

25 Şubat 2016
2.537 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN