Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

su tesisat kacagini cihazla tespit etme

su tesisat kacagini cihazla tespit etme

Su tesisat kacagini cihazla tespit etme firması İstanbul kırmadan cihazlı ve kameralı servis almak için bizi arayabilirsiniz. Çözüm Tesisat olarak son teknoloji kameralı sistem kullanarak su kaçağını cihazla tespit etme konusunda hizmet vermekteyiz.

Su tesisat kacagini cihazla tespit etme alt katın duvarına su akıtan tesisat borusunu kırmadan bulan firmadır. Alt katın duvarına su akıntısını bulmak için takip cihazları kullanmak gerekir. Betonun içine işleyen su zerrecikleri ıslaklık meydana getirir. Bazen o kadar belirtisi azdır ki nem ölçer cihaz ile duvarı dıştan tarar ve o alanda tesisat olup olmadığını detektör taramaları ile teyit edip, basınç veya ses detektörleri ile nokta olarak ilgili katta ve sızıntı noktasına kadar bulabilecek donanımlara sahibiz. Su tesisat kacagini cihazlı tespit etmek için alt katın tavanına su sızdıran boruları robot cihazla bulma işlemi yapmaktadır. Komşunun tavanına su akıntısını bulmak için sizin dairedeki tesisatları incelemeye alırız. Devamlı su tesisatına vanalardan su eklendiği için kaçak durumunda tazyikli su çıkışları olur. Betonun içinde su sızıntısı olması bulunmasını imkansız hale getirmez. Cihaz ile ses titreşimlerini takip ederiz. Su tesisatındaki sesleri dinler ve termal cihaz ile sıcak boru hatları mı şebeke mi olduğu belirlenir ve işaretlenir. Bir kalemle daire içine alırız ve o alanla sınırlı olacak şekilde tadilat başlar. Bahsettiğimiz kameralı su kaçağı tespiti sıcak su tesisatındaki dereceleri ve sızıntı alanlarını da gösterdiği için hataya yer vermeden buluruz. Akustik ses detektörü de şebeke su borusunda kırmadan kaçak su tespiti yapmamızı sağlar ve cihaza yansıyan belirgin rakamsal değerler ile ses dalgalarını inceleyen ekibimiz kararını vererek işlemleri ilerletir.

Su tesisat kaçağını cihazla tespit etme alt kata su sızıntısını kırmadan bulan firmadır. Su damlamasını kırmadan bulan cihaz kullanmaktayız. Test pompaları çok minimal kalan sızıntıları görmemizi sağlarken yine tadilat olmadan araştırma yapılabileceği gibi su kaçağı bulan tesisatçı su tesisat tamiri yapan ilaçlı sıvılar ile önemli başarılar elde edebilir.

14 Şubat 2017
3.017 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN