Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Su Kaçağını Bulan Makina

Su Kaçağını Bulan Makina

Su kaçağını bulan makina ve cihazlar Çözüm Tesisat firması tarafından kullanılmaktadır arıza yeri bulunduktan sonra onarım serviside veriyoruz. Çözüm Tesisat olarak İstanbul genelinde kırma dökme yapmadan makinalarla tesisatçılık hizmetleri sunuyoruz.

Su Kaçağını Bulan Cihazlar

Su kaçağı bulma cihazı kullanan tesisatçılar İstanbul firması Çözüm Tesisat sadece 99 TL il geneli servis sağlamaktadır. Su kaçağını bulan makina özel teknolojik cihazlar ile “banyo su kaçırıyor” sorunu için kameralı su kaçağı tespiti sistemlerini küçük çapta tanıtmak istemektedir. Aynı şekilde çamaşır makinesi borusu içindeki kırılan yerleri bulmak ve sızdıran atık su borularını kırmadan, dökmeden anlama amaçlı hizmet yürütmekteyiz. Tam randımanı sağlamak için ne kadar sızıntı yeri varsa bulmak şarttır. İlgili makine gider borusu çıkartılıp veya banyo gider suyunun betona akması gibi durumlarda bu atık borularında kamera ile bakarız. Sızan kısımlar çok geçmeden gözlenecek ve suyun aktığı yer bulunacaktır. Sonrasında boru neredeyse oraya ulaşır ve hemen değiştiririz. Tesisatta su kaçağını bulan makina “binadaki rutubet nasıl giderilir?” sorusuna teknik cevaplar verebilir. Sızıntı varsa ve devamlı akıyorsa sular bir noktadan sonra ısı faktörleri ile buharlaşabilir ve rutubet oluşturabilir. Sıcak su akıyorsa zaten burada buhar görülmesi normaldir. Soğuk su sızıntısında, petek borularına yakın ise yine aynı şekilde sıcak su kaynaklarına yakın ise buharlaşması normaldir. Bizler su kaçağı bulan tesisatçı işlemleri sırasında yalnızca akustik dinleme sistemler ile sızmakta olan bölgeleri sesler açısından analiz edebiliriz. Test bazlı basınç pompaları ile dairede, ofiste ne kadar su borusu var denetleme ve sızdırma durumlarını görebiliriz ve her zaman duvar ustası desteği de sunmaktayız.

Su kaçağını bulan makina ile durmayan su sızıntısını onarmak için su kaçağı bulma cihazları ile araştırma yapılmasından sonra kimyasal kapatıcılar uygulanabilecek sıvılar ile tam olarak onarım yapmaktayız. Her su kaçağı bulan firmalar asla tercih edilmemelidir ve teknolojiye odaklı işlemlere öncelik verilmelidir. Sırf atık borusuna ulaşmak için betonu kırmaya gerek var mı? Biz gider görüntüleme kamerası ile patlama, kırılma yapan sistemleri hızlıca bulabilmekteyiz.

18 Ağustos 2016
3.265 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN