Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Su Patlağı Bulan Firmalar

Su Patlağı Bulan Firmalar

Su patlağı bulan firmalar arasında hem en ucuz fiyat hemde tam kontrol yapan Çözüm Tesisat aynı gün içinde servis vermektedir. Su sızıntı problemi var ise bizi arayın İstanbul geneli aynı fiyat tarifesi üzerinden hizmet veriyoruz.

Su tesisat borusu patlağı bulan cihaz ve makina kullanan tesisatçı olarak servis vermekteyiz. Tesisat borularında zamana bağlı olarak , malzemeye veya yapılan işçiliğe bağlı su kaçakları meydana gelebilir.

Cihazla Boru Patlağı Bulma

Cihazla su patlağı bulan firmalar su borusunda arıza yerini bulabilir. Geç fark edilen su kaçaklarını ivedilikle onarabilir. Her zaman ilk belirtiler geldiği zamanda bile bir hayli vakit geçmiş olur. Bazen oluk oluk beton içinden su akar ve vanaları kapatmak o an için en doğru karar olabilir. Bazen ise su tazyikli betonun, zeminin içinden gelir ve hepsini su kaçağı bulan firmalar olarak araştıracağız. Su patlağı bulan firma en az hasar vererek kameralı su kaçağı tespiti teknikler ile en başarılı şekilde su kaçağı bulma işlemini yapabilir. Aslında bunu açmamız gerekir. Beton içine döşenen su borusu var. İçinden sıcak veya ılık diyebileceğimiz derecelerde su geçiyorsa o boruları görmesek bile termal cihaz ile bakar ve yerlerini görürüz. İçindeki su ısıları ve özellikle beton kısımlardaki ısı belirtilerine göre farklı renkler ile gözükür. Biraz araştırma içine girebilirsek sızma yerlerini de hemen bulunabilir. Dikkat ederseniz betonu kırmadan bahsetmiyoruz. Araştırma biter ve ondan sonra noktasal tespitin önemi ile hemen orada onarımlara başlarız.

Su patlağı bulan firmalar binaya eklediği boru sistemleri için ekstra garanti süresi vermektedir. Döşenen ve yerleştirilen su borularında test yapabilecek, denetleme ve kontrol edebilecek su patlağı bulan tesisatçı firmadır. İşimizi öyle severek yapıyoruz ki eğer ki çalışmanın sonrasında sorun yaşarsanız bizi arayıp 3 iş gücü içinde bu sefer ücretsiz destek üretiyoruz.

24 Ekim 2016
2.640 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN