Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

su kaçağı kesin çözüm

su kaçağı kesin çözüm

Su kaçağı kesin çözüm burada ; kırmadan kameralı robot cihazları ile nokta atışı su kaçağı tespiti bulma ve tamir için İstanbul geneli servis veriyoruz. Çözüm Tesisat kameralı boru görüntüleme cihazları kullanarak su kaçağına kesin çözüm üretir.

Su kaçağı kesin çözüm için cihazla su kaçağı tespiti yapan firma yetkililerimizden yardım isteyebilirsiniz. Kullandığımız son teknoloji cihazlar ile kısa sürede kaçağın olduğu noktayı tespit ederek sorunun kesin olarak çözümlenmesini sağlıyoruz.

Tesisat sorunları kullanılan cihazlar yardımı ile oldukça basit bir şekilde çözülmektedir. Sorunlar çözülürken hem kısa sürede çözülmesi hem de kesin olarak çözülerek ev ve iş yeri sahiplerine sonradan sorun çıkarmaması önemlidir. Müşterilerin sorun yaşamaması ilerde karşılaşabilecekleri sorunlarda firma çalışanlarına kolayca ulaşması da önemlidir. İşte bu durumda bizim firmamız yaptığı her kaçak sorunun çözümü için sizlere iki yıl garanti hizmeti sunmaktadır.

Su Kaçağına Kesin Çözüm

Su kaçağına kesin çözümü için kullanılan dinleme cihazları, kamera, özel termal kamera ve test pompaları bizlere kesin çözüme ulaşmamızda yardımcı olmaktadır. Özellikle bu aletler kullanılarak kaçak tespit çalışmalarını kırıp dökme işlemi yapmadan bulmamız bizim işimizi daha da kolaylaştırmaktadır. Bu cihazlar sayesinde tesisat içerisinde kaç tane kaçak noktası var ise her biri tek tek bulunmaktadır. Dinleme cihazlar zemin ne kadar kalın olursa olsun veya kaçak noktası birden fazla olsa da bütün kaçak noktalarını bulabilmektedir. Pis atık su boruları içerisindeki kaçak noktaları ise kameralar yardımı ile bulunmaktadır. Kameralar ile boru içleri görüntülenebildiği için kaç tane kaçak noktası olursa olsun hepsi bulunabilmektedir. Sıcak su tesisatı ve kalorifer tesisatındaki kaçak noktalarının bulunması için de özel termal kameralar kullanılmaktadır. Ayrıca test pompaları sayesinde de boru içerisinden geçen suyun basıncı ölçülerek suyun olması gereken seviyeden az veya çok olup olmadığı belirlenir. Su kaçağı kesin çözümü işlemi için bütün bu cihazlar kullanılarak kaçak noktası kolaylıkla tespit edilir.

Su kaçağı kesin çözüm işlemi için firma yetkililerimize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Firma çalışanlarımız su kaçağının kesin çözümü için en iyi hizmeti sizlere sunmaktadır. Bunun yanında ise ilerde yaşanabilecek sorunlar için de sizlere garanti vermekte ve her zaman firma yetkililerimize ulaşabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet veren firmamız verdiği bütün hizmetler karşılığında ise sadece 99 TL ücret almaktadır.

03 Mart 2017
2.827 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN