Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Cihazla Tesisat Arızası Bulan Firmalar

Cihazla Tesisat Arızası Bulan Firmalar

Cihazla tesisat arızası bulan firmalar İstanbul genelinde hizmet veren Çözüm Tesisat kırmadan kameralı robot cihazla su kaçağı tespiti yapmaktadır. İster evinizde ister iş yerinizde gizli bir tesisat kaçak arızası var ise bizi arayınız.

Eskiden tesisatçılar evi kırarak bir çok noktaya zarar verirlerdi günümüzde teknoloji gelişti termal kamera ve dinleme cihazları ile artık su kaçakları nokta atışı bulunuyor. Çözüm Tesisat olarak İstanbulun tüm semtlerine aynı gün içinde ve aynı fiyat tarifesi üzerinden hizmet veriyoruz.

İstanbul Tesisat Kaçağı Bulan Firmalar

Cihazla tesisat arzası bulan firmalar ilk tercihiniz olmalıdır mahallenin ustası bu işi yapar ancak size pek çok masraf çıkartır yani boş yere sağlam yerleride değiştirir. Cihazla tesisat kaçağı bulan firma olarak 4 farklı makina ile tesisatları test etmekteyiz. Temiz su borularında akustik dinleme ve test pompaları kullanıyoruz. Sıcak su kaçaklarında termal kamera kullanıyoruz. Pis su kullanım suyu kaçaklarında ise gider içi görüntüleme kamera sistemi kullanıyoruz. Eğer kalorifer sisteminde kaçak var ise hiç bir yeri kırmadan kapatıcı kimyasallar kullanmaktayız. Cihazla tesisat arzası bulan firma sorun çıkartan, soğuyan, su kaçıran peteklerde kapatıcı nano kimyasallar ile onarım yapabilir. 15 dakika kadar tüm peteklerdeki sıcaklıklardan, su kaybı türlerine kadar analizler termal cihazlar ile yapılır. Su kaçıran petekleri cihaz ile bulduk. Bu şekilde ilerlemeseydik, tüm peteklerde sıvıları kullanmaya gidebilirdik. Sorunları net ölçümleyen cihazlar ile radyatörde su kaçağı bulan tesisatçı firmamız 7/24 görevdedir.

Cihazla tesisat arzası bulan firmalar su borularının tamamında kaçak arama cihazları ile maharetli araştırma içindedir. Hava eklenerek su borusunda kaçak yerleri bulunabilir. İki ucu mühürlenen, suyu alınan ve hava eklenmesi ile oradaki basınç kontrollerinin test pompası ile yapılması bir süre sonra sızma varsa gözler önüne serecektir. Bu şartlar altında su kaçağı bulan firmalar arasında kimyasal ilaç kullanarak kaçak su tespiti işleminden sonra onarım yapabilecek olan adıma geçeriz. Belirti değerlerine göre yeteri kadar ilaçlı sıvının su borusunun içine eklenmesi ile orada biraz katı forma oluşması artık kılcal olsa su kaybı olan kısımda katı, sert forma geçmesi ile bir nevi tıkaç görevi üstlenecektir. Ek testler ile bunu doğrulayabiliriz.

Cihazla tesisat arzası bulan firmalar apartmanın su borularında, su hatlarında komple, tüm testleri kırmadan yaparak arızaları bulabilir. Onarımların da hızlıca olması için gerekirse matkap ile müdahale, parçaların değiştirilmesi, lağım borularında yerlerini kırmadan bulunabilecek atık su kaçakları için kameralı su kaçağı tespiti sistemleri dahil hepsi için yardımcı olmaktayız.

16 Eylül 2016
2.026 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN