Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

su kaçaklarının yerini makine ile kontrol eden tesisat firması

su kaçaklarının yerini makine ile kontrol eden tesisat firması

Su kaçaklarının yerini makine ile kontrol eden tesisat firması Çözüm Tesisat İstanbulda kameralı cihazlarla 99 TL ye su kaçağı bulma ve tamiri için servis vermektedir. Bizi arayarak daire içinde ve binada su kaçakları tespit edilip onarımları yapılır.

Su kaçağı yerini makine ile kontrol eden tesisat firması su sızıntılarının yerini belirleyen makine kullanır. Kamera, test pompası, ses dedektörü gibi gelişmiş makineler ile beton içine örülmüş durumdaki tesisat sistemlerini bile dikkatli bir şekilde tarayıp, sızıntı yerini hasarsız veya en az hasar ile onarabileceğimizi biliyor musunuz?

Tesisat Kaçak Tespit Firmaları

Su kaçaklarının yerini makine ile kontrol eden tesisat firması kırmadan su kaçağı bulan firmadır. Su tesisatında kaçak olduğu nasıl anlaşılır ? Şebeke su borusunda kaçak olduğunu düşünüyorsanız su vanasının kapalı durumda birkaç saat beklemesini sağlayın. Belirgin su damlacıkları gördüğünüzde bunu yapın ve eğer sızıntılar kesiliyorsa soğuk su borusu, kesilmiyorsa sıcak su borusunda kaçak var demektir. Elbette atık kokusu gibi alternatifler varsa gider boruları içine kamera takıp su kaçağı bulan firmalar olarak tadilatsız araştırmamız gerekecektir. Tavanda su damlası var gibi durumlarda su kaçağı bulma ekibimiz sızıntı yapan su borusunu tamir etmek ve tam yerini bulmak için ıslanma olan bölgeye giderek oradaki ses titreşimlerini dedektör ile dinler. Banyonun zemininden alt kata sürekli su damlıyor sorununda kesinlikle tüm fayanslar kırılmaz. Dedektör yerini bulmamızı sağlar ve kırılacak fayansı da hemen onarabiliriz.

Tesisat Kaçağı Yer Tespiti

Su kaçaklarının yerini makine ile kontrol eden tesisat firması sıcak su tesisatında kaçağın yerini gösteren makine kullanan firmadır. Duvar, fayans içinden sıcak su akıyor gibi durumlarda o noktalara termal kamera tutarak ıslanma belirtisinin nereden toplandığını bulabilir ve ayrıca sızıntı yapan tesisatı da su kaçağı bulan tesisatçı hasarsız şekilde yerini işaretler ve onarımları başlatır.

10 Haziran 2017
3.051 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN