Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

tesisat borusunda su akan yeri bulma

tesisat borusunda su akan yeri bulma

Tesisat borusunda su akan yeri bulma ve kameralı robot cihazlarla yer tespiti için Çözüm Tesisat firmamızı arayabilirsiniz. Alt kata veya kendi dairenize su akıntısı var ise bizim İstanbul şubelerimizi arayabilirsiniz.

Tesisat boruları zemin içerisinde ve duvarlarda olduğu için borular üzerinde oluşan kaçak noktalarını tespit etmek oldukça zordur. Bazı tesisatçılar rastgele eski yöntemler ile kaçak noktalarını bulmaya çalışsalar da size büyük bir tadilat masrafı açmaktan başka bir iş yapmazlar. Su tesisat borusunda su akan yeri bulma aslında kullanılacak cihazlar ile oldukça basit bir işlemdir.

Alt Kata Su Akan Yeri Bulma Firmaları

Tesisat borusunda su akan yer tespiti işlemi işinin uzmanı olan ve en iyi kaçak tespit aletlerini kullanan firmalar için oldukça basit bir işlemdir. Kullanılan dinleme cihazları, kameralar, özel termal kameralar ve test pompaları kaçak noktalarını bulmak için bize en çok yardımcı olan aletlerdir. Birçok tesisatçı eski yöntemler kullanılarak kaçak tespit işleminin yapılmasının daha garanti olacağını düşünse de aslında kullanılan bu aletler sizi kısa yoldan kesin çözüme götürecektir. Tesisat borusunda su akan yeri bulma işlemi için kullandığımız bu aletlerin her birinin ayrı bir görevi ayrı bir işlevi vardır. Buda onların daha verimli çalışmalarını sağlar. Dinleme cihazlarını temiz su borularında kullanırız ama pis atık su borularında kullanamayız. Çünkü atıklar kaçak noktasının sesini duymamızı engeller veya kaçak noktasının yanlış tespit edilmesine neden olabilir. İşte bu nedenle de biz pis atık su boruları içerisindeki kaçak noktalarının tespiti için kameraları kullanmaktayız. Tesisat borusunda su akan yeri bulma işlemi sırasında tabii ki ustalarımızın bilgi birikiminden de faydalanmaktayız. Son teknoloji aletleri kullanıyor olsak da ustalarımızın dikkati ve bilgileri kısa sürede kaçak noktalarını bulmamıza yardımcı olmaktadır.

Tesisat borusunda su akan yeri bulma işlemi için kullandığımız bu aletler ile kırıp dökme işlemi yapmadan kaçak noktaları kısa bir sürede tespit edilebilir. Kaçak noktalarını bulup gerekli tamiratı yaptıktan sonra eğer yine bir kaçak olduğunu düşünüyorsanız ve bunu gösteren belirtileriniz varsa işte o zaman hemen firmamıza ulaşabilirsiniz. Biz yaptığımız her kaçak tespiti için sizlere 2 yıl garanti hizmeti sunuyoruz. Tesisatınızda tekrardan bir sorun yaşarsanız firma yetkililerimize ulaştığınız da kısa sürede evinize gelerek tesisatı tekrar inceleriz.

04 Şubat 2017
3.770 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN