Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Kameralı Tesisat Kaçağı Hizmeti

Kameralı Tesisat Kaçağı Hizmeti

Kameralı tesisat kaçağı hizmeti veren firma Çözüm Tesisat kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma servisi vermektedir. İstanbul genelinde yaşnan tesisat kaçakları problemlerinde bizi tercih edebilirsiniz.

Alt kata su damlıyorsa sıradan ustalar evi tamamen veya bir kısmını kırarak size olmadık masraflar açarlar oysa Çözüm Tesisat kameralı tesisat kaçağı bulma konusunda uzmanlaşmıştır.

Kırmadan Tesisat Kaçağı Tespiti

Kameralı tesisat kaçağı hizmeti hasar almış su borularının dikkatli ve hatasız bulunmasında adım atabilecek güvenilir su kaçağı bulan firmalar olarak temel sorunları çözmek için yanınızdadır. Tamir yapılması gereken su sayaçları, bataryaya gelen suların hafif kirli olması ve bunların araştırılması dahil bizleri arayabilirsiniz. Acilen çözülmesi gereken bir pek binada yer aldığını düşündüğümüz bir problemi anlatalım. Kameralı tesisat kaçağı hizmeti su tesisatında tamirat yapmak için doğru ve kırmadan kameralı su kaçağı tespiti gibi sistemleri denemektedir. Sayısız kere bu çalışmalar üzerinde binalarda su sızıntıları araştırması yaptık. Kombideki şebeke suyu ısınır ve su borularında aynı sıcaklık hissedilir. Petek içlerinde ise hazırda su vardır ve bunun ısıtılması yapılır. Her iki sistemde kapalıdır. Batarya açılmadan veya petek kenarından suyunu almadan dışarı çıkmaz. Elbette zemindeki petek borusundan alt kata su sızması vakası varsa o başka diyebiliriz. O yüzeylerde ıslanma olabilir. Termal kamera tutulur ve yüzeyde ısı bakımından sızma yerleri görülür. Alakalı boru durumu, su iletim hatları, bataryalara sunulan sular dahil hepsinde kaçakları bu cihaz ile görsel yönden teyit edeceğimiz şekilde uygulayabiliriz.

Kameralı tesisat kaçağı hizmeti mutfak döşemesini kırmadan su kaçağı bulan tesisatçı ile sızdırma yapan ve sızdırma yapmayan su tesisatı arasındaki farkları su kaçağı tespit cihazı ile bulmaktadır. Çözümleme ve doğruluk oranı yüksek olan bu sistemler ile yalnızca ses yoğunluğuna yönelik ses detektörü taraması ile zemindeki tüm su tesisatında betonun ıslanmasına neden olan boruları noktasal bulabiliriz.

21 Kasım 2016
2.374 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN