Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

yerin altında su kaçağı yer tespiti

yerin altında su kaçağı yer tespiti

Yerin altında su kaçağı yer tespiti yapma veya bulma işlemleri için profesonel tesisat servisi veren İstanbul firması Çözüm Tesisat aynı gün içinde hizmet vermektedir.

Yerin altındaki su kaçağını bulma gerçekten zordur dinleme yaparak akustik cihazlar yardımı ile bulunması daha kolay olacaktır. Gereksiz yere kırım döküm yapmanın önüne geçiyoruz.

Yer altı su sızıntılarını bulma

Yerin altında su kaçağı yer tespiti teknolojinin bütün imkanlarından yararlanılarak sizi hem maddi zarardan kurtaran hem de boşa vakit kaybetmenizi engelleyen oldukça mükemmel bir tesisat işlemidir. Kısa sürede tesisat sorunlarının çözümünde etkili sonuçlar alabileceğiniz bu işlemi firmamız en iyi şekilde yapmaktadır.

Yerin altında su kaçağı tespiti için kullandığımız en yeni aletler yardımıyla su kaçağı problemlerini 2-3 saat içerisinde bulup tamir etmekteyiz. Yanlış duymuyorsunuz. Sorunun nerede olduğunu bulmamız ve sorunu çözmemiz sadece 2-3 saat sürmektedir. Bu kısa sürede yerin altında patlak boru yer tespiti için kullandığımız kameralar ve dinleme cihazları bizlere yardımcı olmaktadır. Dinleme cihazları ile tesisatın içerisindeki her bir noktayı dinliyoruz. Daha sonra ise bu sesleri kaydederek tekrar tekrar dinleyip sorunu kısa sürede buluyoruz. Tesisat boruları içerisinde birden fazla kaçak noktası olsa da kullandığımız bu dinleme cihazı sayesinde her bir kaçak noktasını bulmamız mümkün.

Kullandığımız bir diğer alet ise tesisat borularının içerisini görüntülemeye yarayan kameralardır. Kameralar sayesinde tesisat içerisindeki her bir nokta ayrı ayrı incelenir. Bu inceleme işi için ucunda kamera olan bir kablo gider içerisinden tesisat borularının içerisine gönderilir. Bu kameradan alınan görüntüler ise bir ekran yardımıyla izlenir. Bu izleme sırasında boru içerisindeki kaçak noktalarının her biri tespit edilmiş olunur. Ayrıca tesisat içerisinde var olan tıkanmalarda görülebilir. Bu tıkanmalara o anda müdahale ederek boruların tıkalı noktaları açılır ve atıkların kolayca geçişi sağlanır.

Tesisat boruları içerisinde var olan kaçakları gözle görmek mümkün değildir. Tesisat içerisindeki kaçakları yukarıda belirttiğim son teknoloji aletler olan dinleme cihazları veya kameralar ile belirleyebileceğiniz gibi eski yöntemler olan bütün fayansları kırma işlemi ile de bulabilirsiniz. Tabi ikisinin arasındaki en büyük farklarda ikinci yöntemi seçerseniz cebinizden yüklü bir miktarda para çıkacak olması ve bir hafta boyunca evinizde sürecek bir inşaat alanının olmasıdır. Bu koşullara razı iseniz ikinci yöntemi tercih edebilirsiniz. Ama kısa sürede etkili sonuçlar almak istiyorsanız dinleme cihazı ve kameralar kullanılarak yerin altında su kaçağı yer tespiti yaptırmanız sizin için daha iyi olacaktır.

31 Ocak 2017
3.001 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN