Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Tesisat Kaçağını Gösteren Kameralar

Tesisat Kaçağını Gösteren Kameralar

Tesisat kaçağını gösteren kameralar kendi içinde ikiye ayrılır gider içi kaçak kontrolü ve sıcak su borusu için termal kameralardır. Bunların dışında kamera yoktur dinleme cihazları veya test pompaları kullanılır.

su kaçağı kameraları

Su Kaçağı Gösteren Pimaş İçi Kamera

Çözüm Tesisat firması olarak 4 farklı cihazla daire veya iş yerinde tam bir su kaçağı kontrolü sağlamaktadır. İnternet üzerinde pek çok firma ve bu firmaların vermiş olduğu fiyatlar kafınızı karıştırabilir. Ucuz fiyat verenlere kesinlikle aldanmayın ya cihazları yetersizdir ya da merdiven altı iş yapan firmadır. Bu tür firmalar hizmet aldığınızda yaşayacağınız veya tekrar eden sorunlardan dolayı geri servis almanız mümkün olmayacaktır.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Tesisat kaçağı gösteren kamera sürekli ses yapan ve su kaçıran boru sistemlerini cihaz ile yerlerini saptayabilir. İstanbul ev, ofis adresine hızlıca gelebilecek su kaçağı bulan tesisatçı firmasıdır. Zaman kaybetmek bu uğurda göze alınacak bir şey değildir. Şebeke hatları olsun lağım boruları olsun. Hepsi için sıvıların borularda kalmaması ve dışarı akması sorundur. Onları araştırmak ve yerlerini tam kapasite bulmak ise bizim görevimizdir. Tesisat kaçağını gösteren kameralar musluk, batarya açıldığında tazyiği az olan, az akan tesisatları araştırabilir. Hatta burnunuza basık hava gelebilir veya duvara yakından baktığınızda nemli gibi durabilir. Tüm bunları araştırmada su kaçağı bulan firmalar olarak bizi arayınız. Yüzeydeki ıslanmalardan yola çıkarsak orada iki türlü hareket edebiliriz. Sesleri yüksek dalgalarda içine çekebilecek akustik dinleme aygıtları ile oradaki tüm oluşumlar cihaz verilerine dökülür ve yeri su kaçağı cihazları ile hemen bulunabilir. Ses yok veya cihaz ile duyulamayacak kadar az ise o halde eklenecek sızdırmazlık testleri ile yalnızca basınç göstergeli uygulanacak analizler ile o sızan kısımlar hızlıca bulunmaktadır.

Tesisat kaçağını gösteren kameralar su borularında kaliteli tamirat yapabilecek tesisat firmasıdır ve ilaçlı kapatıcılar sızdırmazlık testlerinden sonra kullanılabilir. Eğer ki karşımızda sesleri dinleyecek türde yani biraz daha fazla sızıntı türü var o boruya sistem ile ulaşır ve fayansta minik kırılmalar ile düzeltmelere başlarız. Son olarak lağım kanalından atıkların, atık suların sızmasına karşın kameralı su kaçağı tespiti ile plastik sistemlerin içlerinden tüm problemler görülebilir.

25 Ekim 2016
2.995 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN