Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

su tesisat arıza bulucu

su tesisat arıza bulucu

Su tesisat arıza bulucu firmalar İstanbul Çözüm Tesisat servisi tarafından yapılır kameralı su kaçağı tespiti ve onarımı için bizi arayabilirsiniz. İstanbulda 5 şube 9 servis aracı ile hizmet veren en profesyonel firmayız.

Tesisat sektöründe kameraların kullanıldığını ilk duyduğunuzda şaşırmanız normaldir. Ama tesisatlar da yaşanan su kaçaklarını bulmak için kullanılan en iyi cihazlardan birisi kameralardır. Su tesisat arıza bulucu sayesinde hem kaçağın olduğu yer kolaylıkla tespit edilebilir hem de kırıp dökme işlemi yapılmadan zahmetsiz bir şekilde kaçağın olduğu yer bulunabilir.

Su Arıza Bulucu Tesisat Firmaları

Su arıza bulucu tesisat sektöründe kullanılan en iyi cihazlardan birisidir. Eski yöntemler ile su kaçağının olduğu yeri tespit etmek için harcanılan emeği ve kaybedilen zamanı ortadan kaldıran kameralar tesisat içerisinin görüntülenmesini sağlayarak kaçak noktasının bulunmasını kolaylaştırmaktadır. Zemin içerisindeki pis atık su boruları içerisindeki kaçak noktalarını bulmak için eski yöntemler kullanılıp fayanslar kırılarak kaçak noktası bulunmaya çalışıldığında borulara herhangi bir şekilde zarar verildiğinde boru içerisindeki atıklar dışarı çıkabilir. Buda ev sahibi için hiçte istenmeyen bir durumu ortaya çıkartır. Hem etrafta kötü bir görüntü oluşurken işler daha da uzar ve yüklü bir miktarda tadilat masrafı çıkar. İşte su arızasını bulan kameralar bütün bu sorunları ortadan kaldırır ve kısa sürede işler kötüye gitmeden kaçak noktası bulunur.

Ev veya iş yerinde yaşanan su kaçaklarını bulmak için hiçbir zahmete girmeden firmamızı arayarak kısa sürede tesisattaki sorunlar ortadan kaldırılır. Firma olarak su tesisat arıza bulucu dışında dinleme cihazları ve özel termal kameraları da kullanmaktayız. Kullandığımız dinleme cihazları temiz su borularındaki ve kalorifer tesisatındaki kaçak noktalarını bulmaya yararken özel termal kameralarda sıcak su borularındaki kaçak noktalarını bulmak için kullanılır. Bu aletleri kullanırken alanında uzman olan firma çalışanlarımız hiçbir detayı gözden kaçırmadan bütün tesisatı en ince ayrıntısına kadar inceler.

Su tesisat arıza bulucu tesisat sorunları konusunda alanında uzman olan firmamız haftanın her günü sizlere hizmet vermektedir. 7 gün 24 saat firmamıza ulaşarak tesisat sorunlarının çözümü için bizi çağırabilirsiniz. Sizin istediğiniz saatte evinizde veya iş yerinizde olarak tesisatta var olan kaçak sorunlarını çözmekteyiz. Tesisatta var olan kaçağı bulmamız ve sorunu çözmemiz sadece 2-3 saat sürmektedir. Yani günlerce tadilat işi ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

08 Şubat 2017
3.150 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN