Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

tesisatta sızdırmazlık kontrolü

tesisatta sızdırmazlık kontrolü

Tesisatta sızdırmazlık kontrolü su tesisat pvc borularında , pis su borularında , doğalgaz tesisatnda ve kalorifer tesisatında yapılır. Çözüm Tesisat su tesisat borusunda sızdırmazlık kontrolünü manuel ve otomatik test makineleri ile yapmaktadır.

Tesisatta sızdırmazlık kontrolü yapan firmalar İstanbul servisi için iletişim sekmesine girebilirsiniz. Pis su borularında sızdırmazlık kontrolü kamera sistemleri ile görüntüleme yaparak yapılmaktadır. Temiz su borularında sızdırmazlık kontrolü ise test pompaları ile yapılır.

  1. Su sızdırmazlık testi nasıl yapılır
  2. Sızdırmazlık testi yapan firmalar
  3. Pimaş borusunda sızdırmazlık testi nasıl yapılır
  4. Gider borusunda sızdırmazlık kontrolü yapan firmalar
  5. İstanbulda sızdırmazlık kontrolü yapan şirketler
  6. Su borusunda sızdırmazlık kantrolü nasıl yapılır
  7. Pvc boru sızdırmazlık testi
  8. daire tesisatında sızdırmazlık kontrolü
  9. borularda sızdırmazlık kontrolü nasıl yapılır

Tesisat Kaçak Kontrolü Yapan Firmalar

Tesisatta sızdırmazlık kontrolü duvar, tavan küflenmesini araştıran tesisat firmasıdır. Duvarda küf nasıl önlenir? Pratik kırma dökme olmadan çözümler arıyorsanız duvarı içini dışını ıslatan tesisat veya izolasyon kaçaklarını araştırmak için makineli tarama sistemlerini kullanmamız gerekir. Duvar küfünü önleyen limon tuzu gibi yöntemler dış yüzeydeki kirlerin temizlenmesi içindir. Halbuki sızıntı devam ediyorsa bu hiçbir işinize yaramaz.

Tesisatta sızdırmazlık kontrolü duvar küfünün önlenmesini yapan firmadır. Duvarda küf lekesi sorununun kaynağı için öncelikle dairenizdeki atık boruları hariç basınç testi yaparız. Eğer ki basınçtaki değer ölçüm sırasında kendiliğinden düşüyor ise sızıntı var demektir. Duvardaki küften atık lağım kokusu geliyor ise lağım kanalındaki akıntı olabileceği gibi gider içi kameralar kullanarak pimaş içinde kırmadan kameralı su kaçağı tespiti ile gözlem, boyalı su teknikleri gibi ekipmanlarla teşhis yapılabilir. Diyelim ki herhangi bir tesisat kaçağı yok, ıslanma durumlarını termal kamerayla araştırır ve izolasyon sıkıntısı veyahut farklı bir daireden komşudan gelen su sızıntıları gibi durumlarını bu bahsettiğimiz ısıya duyarlı cihazlar veya ses dinleme aygıtları ile yerlerini bulabiliriz.

Tesisatta sızdırmazlık kontrolü duvarda küf lekesinin sebebini makineyle kırmadan bulan servistir. Su kaçıran borunun onarımını tamiratını yapan firmamız, gerekirse onarma sıvıları ile de işlemleri gerçekleştirip hiçbir tadilat olmadan çözüm de üretebilir. Evin içinde rutubet, küf var nasıl önlenir gibi konularda deneyimli su kaçağı firmaları olarak bizleri mutlaka arayınız.

28 Şubat 2017
4.525 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN