Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

su borularının nereden geçtiğini bulan tesisatçı

su borularının nereden geçtiğini bulan tesisatçı

Su borularının nereden geçtiğini bulan tesisatçı firmamız termal kamera sistemleri kullanarak boru yeri bulma servisi vermektedir. Çözüm Tesisat yapılarda oluşan su kaçaklarını , boru yer tespitini ve tıkalı gider boruları açma hizmeti vermektedir.

Su borularını nereden geçtiğini bulan servis telefonları iletişim bölümünde yer almaktadır. Ev tesisat borusunun yerini bulma , villa su boruları nereden geçtiğini bulmak için bizi arayabilirsiniz.

Su Borusunun Yerini Gösteren Kamera

Su boruları ve pis atık boruları zemin içerisinde olduğu için boruların nereden geçtiğini görmek imkansızdır. Bu nedenle eski sıradan yöntemler ile kaçağı bulmaya çalışmak için bütün zemini kırmak gerekir. Buda işin zorlaşmasına kaçak noktasının bulunmasının zorlaşmasına neden olmaktadır. Kamera ile su borusu nereden geçtiği bulma işlemini kolaylaştırmakta ve zemin içerisindeki boruların kolaylıkla takip edilerek kaçak noktalarının tespit edilmesini sağlamaktadır.

Su borularının nereden geçtiğini bulan tesisatçı bulma işlemi bir kablo ucuna kamera yerleştirilerek gider içerisine gönderilmesi ile gerçekleştirilir. Bu kablo borular içerisinde rahatlıkla ilerleyebilir. Bu sayede de tesisatın izlediği yol takip edilerek kaçak noktası tespit edilebilir. Kamera sayesinde zemin üzerinde kırma işlemi yapılmaz. Buda işlerin daha kolay yapılmasını sağlar. Hem tesisat ustalarının işi uzamaz hem de ev sahipleri için bir temizleme işi çıkmaz. Pis atık su boruları içerisindeki kaçak noktalarını bulmak için en iyi yöntem kameralaradır. Atıklar nedeniyle kaçak noktalarının hem tespit edilmesi zorlaşabilir hem de zemin kırılırken borulara zarar verilirse iş daha da uzar ve istenmeyen bir görüntü oluşabilir. İşte bu gibi durumların yaşanmaması için kameralar en etkili kaçak bulma yöntemleridir. Su borularının nereden geçtiğini bulan tesisatçı işlemi için banyo gideri, lavabo gideri, klozet gideri, küvet gideri, çamaşır makinası gideri ve lavabo gideri başlangıç noktası olarak seçilir. Bu giderlerden içeri gönderilen kameralar borulara hiçbir şekilde zarar vermeden borunun izlediği bütün yolu takip eder. Boru içerisinde eğer bir tıkanma durumu var ise de o noktaya anında müdahale edilerek tıkalı olan yer açılır. Bu şekilde kaçak noktasını bulmakta kolaylaşır.

Ev veya iş yerinde yaşanan kaçak sorunları için kameralar kullanılarak kaçak noktaları kolaylıkla bulunabilir. Zemin üzerinde herhangi bir kırma işlemi yapılmadan kameralar ile kaçak noktalarının bulunması kolaylaşır. Kameralar ile yapılan bu işlem sadece 2-3 saat gibi kısa bir sürede gerçekleşir. Yani eski yöntemler ile günlerce sürecek olan tadilat işlemi kısa sürede çözülmüş olur.

25 Ocak 2017
3.222 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN