Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

kameralı tesisatçı

kameralı tesisatçı

Kameralı tesisatçı firmamızda kırmadan tesisat kontrolü , pimaş içi gider görüntüleme servisi İstanbul genelinde vermektedir. Çözüm Tesisat 5 şube 9 servis aracı ile aynı gün içinde su tesisat problemlerini gidermektedir.

Kameralı tesisat servisi veren firmamız basınç düşürücü vana montajı ve petek temizliği işlemleri yapabilir. Su borusunda yüksek basıncı düşürmek özellikle patlama ve kırılma risklerini azaltmak için önemlidir. Bazen gece saatlerinde basınç yükselir ve su borularında patlama olur. Önlemleri almak için test pompası ile ölçümleyip ekiplerimiz doğru adımlar ile kameralı tesisatçı sizleri yönlendirir. Kirlenen, ısıtmayan, soğuk kalan, fazla doğal gaz yakan kullanan petekleri ısıtmak için cihazla solüsyonla garantili sonuçlar ile birkaç saat içinde petekleri yıkayarak temizleyebiliriz. Kış aylarında daha iyi ısınmak sizlerin de hakkı ve kameralı su kaçağı tespiti çalışmaları ile bizden en iyi sonuçları alabilirsiniz.

Kameralı tesisatçı petek vanalarını ayarlayan peteğe kombiye bakım yapan İstanbul servis firmasıdır. Peteğin içindeki su sıcaklığını eşit miktarda yaymak için petekte reglaj ayarı gereklidir. Bunun işe yaramasında peteğin içlerinin tamamen temizlenmiş olması ise şarttır. Şöyle düşünmelisiniz. Kireç, pas, tortu içinde kalmış petekler için istediğiniz kadar hassas ve doğru reglaj ayarı yapın. Kesinlikle faydasını göremezsiniz. Kombi parçaları arızalı ise zaten peteği iyi ısıtmaz. Kısacası tek bir reglaj ayarlı ile istediğiniz sıcaklığı elde edemeyebilirsiniz. Petek tesisatını kırmadan arızalı parçaları bulan ekibimiz ile bir servis kaydı oluşturarak işlemleri bizden alabilirsiniz.

Kameralı tesisatçı tıkalı yağmur giderini kırmadan açan firmadır. Yağmur giderinde tıkanıklık açma işlemlerinde kamera takıp kanala bakılması tıpkı pimaş gider içlerinde uyguladığımız metotlardaki adımlardır. Uzun ve karanlık alanlar aydınlık şekilde ekrana yansır ve tıkayan kısmı o alana yönlendirilecek robot cihazdaki açıcı yay ile hiçbir noktayı kırmadan temizleyebiliriz.

06 Şubat 2017
3.730 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN