Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

su kaçağını cihazla tespit eden tesisat firması

su kaçağını cihazla tespit eden tesisat firması

Su kaçağını cihazla tespit eden tesisat firması İstanbulun tüm semtlerine aynı gün servis 99 TL fiyatlar ile garantili su kaçağı tespit bulma ve tamir hizmeti veriyoruz. Çözüm Tesisat dinleme ve görüntüleme sistemleri ile ev ve iş yerlerinde kaçak su tespitini tamirini yapıyoruz.

Su kaçağını cihazla tespit eden tesisat firması bodrum katlarda oluşan rutubet şikayetini araştıran tesisatçıdır. Havadaki su buharı anlamına gelen nem ve rutubet yalıtımın zayıf olduğu iç ve dış mekana ait binalarda görülebilir. Bu bazen izolasyon bazen su sızıntıları şeklinde kendisini belli eder. Duvar küflenmeye başladı veya duvardan kötü kokular geliyor, rengi değişti gibi belirtiler varsa mutlaka bizi aramalısınız.

Su Kaçağı Tespit Eden Tesisat Firması

Su kaçağını cihazla tespit eden tesisat firması duvarlarda küflenme, rutubet, nem yapan su borusunu bulan servistir. Duvar içinde kırmadan su kaçağı bulan tesisatçı ıslanan yüzeylere tutulacak küçük bir nem takip makinesi ile ıslanma alanlarının nereye yayıldığını gözler. O yüzeyin içerisinde eğer tiz yani sürekli su fışkırtacak düzeyde ses belirtisi varsa ses dedektörü tutularak tam olarak nereden geldiğini anlar. Bazen ses olmaz ve duvarda su sızıntılarını gösteren test pompası kullanılması sonucunda ilgili kaçak noktalarını hatasız bir şekilde su miktarını da ölçerek bulmamız gerekebilir. Hepsi zararsız, kırmadan su kaçağı bulan firmalar olarak sizlere sunulmakta ve örneğin banyonun tavanında rutubet oluştu gibi durumlar varsa cihaz verileri ilet am yerini işaretleriz. Kırılacak alan son derece az olur. Hasar neredeyse sırf orayı onarmak için matkap kullanırız. Ortalama su arıza tespiti onarımı birkaç saat içinde tamamlanabilir.

Su kaçağını cihazla tespit eden tesisat firması kalorifer tesisatının duvarı ıslatmasını kırmadan bulan firmadır. Kaloriferden akan suların tam yerini bulmak için basınç testi, termal kamera ikilisindeki sonuçlara bakarak, onarım sıvısı eklenmesi sonucunda kalorifer sökmeden kameralı su kaçağı tespiti gibi işlemler ile tamamen sorunlarınızdan kurtulabileceğinizi biliyor muydunuz?

01 Haziran 2017
2.925 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN