Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Kombi Suyu Çabuk Bitiyor

Kombi Suyu Çabuk Bitiyor

Kombi suyu çabuk bitiyor ve kombi otomatik kapanıyor, bar saati dengesizliği var ne yapmak gerekir gibi sorularınız varsa bizi arayınız. Kombi su kayıplarını durdurmak için kimyasal sıvılar ile aynı gün bu sorunu çözmek için özel ekiplerimiz mevcuttur.

Kombi Suyu Azalıyor Neden

Zamanla petek içindeki metaller erimeye başlayabilir. Erimesine yani içten çürümesine neden olan ise korozyon olabilir. Çözüm Tesisat firmamız petek içinde temizleyici kimyasallar ile yıkama yaparak bunun etkisini gidermektedir. Ama yeteri kadar hassas çalışmalar yapılmayan peteklerde damlamalar olacaktır. İşte su kayıplarının nedeni de budur. Kombi petek içindeki su sızıntılarını anlayabilir ve bazı göstergeler ile bunu bildirir. Kombi suyu çabuk bitiyor problemi varsa kombinin çalışmaması, ateşleme mekanizmasının çalışmaması, bar saat göstergesi düzensizliği olabilir. Hatta kombi filtresi kirlenebilir. Biz bu filtreyi tesisat kaçağı kapama kimyasalı kullanmadan önce çıkartırız ki bir zarar gelmesin. Petek içine yan taraftaki giriş haznesi ile göndeririz. Sıvı su ile karıştırılarak gönderilir ve tamamen petek içine nüfuz etmektedir. İlerledikçe katılaşmaz kesinlikle. Hava yani oksijen kısmı nerede ise orada bir delinme var demektir ve o esnada kimyasal bölgeleri dolduracak ve biz eksik kalan suyun da yerine eklenmesini yaparak tamamen damlama sorununu çözeceğiz.

Ortalama kombi su eksilmesi sorununu çözmek için zaman olarak 10 dakikalık kimyasal ilacın kalması yeterlidir. Genleşme tankına azot ilave edilmesi, petek vanalarının kontrolü, damlatan bölgelerin tam olarak durdurulması ve daha sayısız kontroller ve çözümler için bizi arayınız.

17 Ekim 2016
2.743 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN