Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

suyun nereden geldiğini bulan tesisat firmaları

suyun nereden geldiğini bulan tesisat firmaları

Alt daireye akan suyun nereden geldiğini bulan tesisat firmaları arasında İstanbul genelinde kameralı robot cihazla 99 TL su kaçağı fiyatı ile servis vermekteyiz. Çözüm Tesisat Avrupa ve Anadolu Yakasında 5 şube 9 servis aracı ile hizmet vermektedir.

Evinizi Kırdırmadan Önce Bizi Arayınız
Cihazsız olarak çalışan tesisatçılar kırarak sızıntı yapan boruyu bulmaya çalışır olmadık yerler kırıldığından eviniz şantiye alanına döner bunun masrafları ise size yansır. Çözüm Tesisat firmamızda kameralı cihazlar , dinleme makineleri ve termal kamera sayesinde sızıntı yapan boru noktasal olarak bulunur. Üstelik İstanbulda geniş servis arağımız var uygun fiyatlara tamir hizmetide sunuyoruz ve su kaçağı tamiri 1 yıl garantilidir.

Alt Daireye Nereden Su Akıyor

Su boruları zemin ve duvarlar içerisinde olduğu için boru üzerinde meydana gelen çatlaklar ve delinmeler öyle kolay kolay fark edilmez. Borular üzerinde oluşan kaçak noktalarından çıkan sular bir süre sonra zemin ve duvarlardan çıkınca su borularında sorunların olduğu anlaşılabilir. Bu nedenle su tesisatında kaçağın olduğunu anlamak o kadar da kolay değildir.

Akan suyun nereden geldiğini bulan tesisat firmaları işte bu noktada devreye girmekte ve gözle görülmesi mümkün olmayan kaçakların tespiti konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Su boruları içerisinden geçen atıklar, boruların kalitesizliği, yanlış eğim ile döşenmeleri, tesisat borularının yerleştirilmeleri sırasında oluşan yıpranmalar hepsi birlikte ileride oluşabilecek kaçak sorunlarını tetiklemektedir. Ev ve iş yerlerinde sürekli olarak kullanılan tesisatın zaman içerisinde yıpranarak kaçaklar oluşturması normaldir. Tabi burada önemli olan kaçağın oluşması değil kaçağın oluştuğu noktayı doğru tespit edebilmektir. Kaçak noktalarının doğru tespit edilebilmesi ise günümüzde eski yöntemler ile değil de kullanılan kaçak tespit cihazları ile gerçekleştirilmektedir.

Alanında uzman olan ve gelişen teknolojiyi takip eden birçok tesisat firması son teknoloji kaçak tespit cihazlarını kullanmaktadır. Alt daireye akan suyun nereden geldiğini bulan tesisat firması olarak bizlerde sizlere kaliteli kaçak tespit çalışmalarını sunmak için elimizden geleni fazlası ile yapmaya çalışıyoruz. Kaçak tespit çalışmaları sırasında kullanılan kamera, özel termal kamera ve dinleme cihazları borulardaki delinme ve çatlama ile oluşan kaçakların tespiti için oldukça faydalıdır. Kaçak tespit çalışması için temiz su borularında dinleme cihazı, pis atık su borularında kamera, sıcak su borularında ve kalorifer tesisatında ise dinleme cihazı yanında özel termal kameralar kullanılmaktadır. Bu sayede her bir tesisat borusu büyük bir özen ve dikkatle incelenerek kolaylıkla kaçak tespit çalışması yapılabilmektedir.

Akan suyun nereden geldiğini bulan tesisat firmaları olarak kaçak tespit çalışmalarını 1-2 saat gibi kısa bir sürede gerçekleştirmekteyiz. Kaçak tespit çalışmaları sırasında borular üzerindeki çatlak noktalarının tespit edilmesi deliklere göre daha zor olsa da kullandığımız bu cihazlar bizlere çatlak noktalarını tespit etmede büyük kolaylık sağlamaktadır. Su borularında meydana gelen sorunları tespit etmek için zemin ve duvarlar üzerinden bir şey söylemek doğru değildir. Sorunların çözümü için en iyi yöntem boruların incelenmesidir.

13 Ekim 2017
2.475 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN