Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

tesisatta su kaçağına makineyle bakma

tesisatta su kaçağına makineyle bakma

Tesisatta su kaçağına makineyle bakma firmaları ve ücretleri yazımızda yer almaktadır kameralı robot cihazla tesisatta su kaçağı makineyle bakma servisi veriyoruz. Çözüm Tesisat olarak İstanbul genelinde aynı gün içinde hizmetinizdeyiz sadece tespit değil tamir çözümlerini garantili olarak sunuyoruz.

Tesisatta su kaçağına makineyle bakma olarak adlandırılan cihaz zemin içerisindeki su kaçaklarının oluşturduğu sesi duymanıza yardımcı olan oldukça kullanışlı olan ve kesin sonuçlar veren etkili bir cihazdır. Bu cihaz sayesinde evinizde iş yerinizde kırmadan su kaçağı tespiti kolaylıkla yapılabilir.

Tesisatta Su Kaçağı Var Makine ile Bakan Firma

Tesisat kaçağına makineyle bakma alanında uzman olan ve kaliteli tesisat firmalarının kullandıkları oldukça etkili bir cihazdır. Bu cihaz sayesinde hem iş yükü azalır hem de tesisat sorunları kısa sürede çözülmüş olur. Tesisatta su kaçağına makineyle bakma üzerinde zemin içerisinden gelen seslerin algılanmasını sağlayan bir sensor bulunur. Bu sensor zemin üzerinde gezdirilerek suyun ortaya çıkardığı ses dinlenir. Bu sesi de duymak için usta kulağına bir kulaklık takar. Sensorun algıladığı ses kulaklık yardımıyla kolaylıkla duyulabilir. Eğer ses çok yüksek ise orada kaçağın olduğu kesinleştirilir. Ama ses normal ise o zaman kaçak yoktur demektir. Bu sensor mutfak ve banyo zemininde kullanılabildiği gibi duvarlarda da kullanılabilir. Oldukça küçük olan bu cihaz ile duvarlar içerisinden geçen borularda dinlenebilir. Bunun dışında parkeler üzerinden de bu dinleme işlemi kolaylıkla yapılabilir. Tesisatta su kaçağına makineyle bakma üzerinde var olan ses düğmesi ile zemin içerisindeki sesin duyulma oranı arttırılıp azaltılabilir. Bu sayede de zemin ne kadar kalın olursa olsun kaçak noktasından gelen ses yüksek bir tonda dinlenebilir.

Tesisatta su kaçağına makineyle bakma sayesinde fayanslarda ve parkelerde herhangi bir kırma işlemi yapılmadan kolaylıkla su kaçağının olduğu nokta tespit edilebilir. Bu da hem sizin için maddi zararı ortadan kaldıracak hem de 2-3 saat gibi kısa bir sürede sorunun çözülmesini sağlayacaktır. Bu sayede de günlerce sürecek olan bir kaçak tamiratı ile karşı karşıya kalmayacaksınız. Bunun yanında firma çalışanları kısa sürede ve kırmadan kaçağı buldukları için hem çok fazla emek harcamayacaklar hem de bir gün içerisinde birkaç tane müşteriye hizmet verebileceklerdir. Bu şekilde de emekten ve zamandan kazanacaklardır.

Tesisatta su kaçağına makineyle bakma oldukça küçük olan bir çanta yardımıyla kolaylıkla taşınabilen bir cihazdır. Bu da bu cihazı firma çalışanlarının kolaylıkla taşımasını ve her kaçak tespiti için kolaylıkla yanında taşımalarını sağlayacaktır.

09 Şubat 2017
3.007 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN