Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

kalebodur hasar gösteren alet

kalebodur hasar gösteren alet

Kalebodur hasar gösteren alet fayans derz kaçağı , kalebodur altı boru görüntüleme su tesisatı hasar tespiti Çözüm Tesisat İstanbul firması tarafından yapılıyor.  Gizli su kaçakları yüzünden eviniz inşşat alanına dönmesin noktasal tespit yaparak tamir işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz.

Kalebodur hasar gosteren alet var mı ? Kalebodur altında geçen boruları görüntüleyen termal kamera sistemi vardır. Bunun dışında boruda kaçak var ise dinleme cihazları kullanarak nokta atışı hasar tespiti yapılabiliyor.

Su Tesisat Hasar Tespiti

Kalebodur altında tesisat hasar tespiti yapan İstanbul firmasıyız her semte aynı gün içinde hizmet vermeye çalışıyoruz. Kalebodurun içini gösteren alet , cihaz , kamera vardır. Bu sayede Fayans kaçağı noktasal olarak bulunuyor. Evde fayans kaçağı var nereden olduğunu bulan tesisat firması.

Kalebodur hasar gösteren makine kullanımı yapan tesisat firması sayısı İstanbulda oldukça azdır. Bu tip problemlerden şikyet ise oldukça fazla bu nedenle İstanbul genelinde 5 şube 9 servis aracı ile fayansta su kaçağı tespiti yapıyoruz. Kalebodur kaçak tespiti için size en yakın servis noktamız ile iletişime geçebilirsiniz.

29 Mart 2017
2.822 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN