Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Tesisat kaçağı kapatma kimyasalı

Tesisat kaçağı kapatma kimyasalı

Tesisat kaçağı kapatma kimyasalı sayesinde yapı kırılıp dökülmeden boruda oluşan çatlak veya delik kapanıyor. Gerek kalorifer tesisat borusunda gerekse kullanım suyu borularında oluşan kaçakları kimyasalla kapatma servisi veriyoruz.

Çözüm Tesisat olarak su kaçağı tespiti konusunda İstanbul genelinde hizmet veriyoruz ancak tespit gerektirmeyen bir yönetem var. Eğer kaçağın temiz su borusunda veya kalorifer sisteminde olduğuna eminseniz hiç bir yer kırılıp dökülmeden su kaçağı kapama kimyasalı kullanıyoruz.

Kombi Su Kaçağı Kapatma Kimyasalları

Tesisat kaçağı kapatma kimyasalı nasıl yapılır? Sızmakta olan temiz su tüm tesisat için tehlikeli olabilir. Çünkü kombi su seviyesinin düşmesi soğuyan petekler anlamına gelir. Cihazda pek çok hata sinyali, bar saati dengesizliği olabilir. Aslında çözümü oldukça kolaydır. Kalorifer tesisat kaçağı kapatma kimyasalı kullanarak petek içindeki sızan delikleri kapatabiliriz. Yani en ufak kırma veya tahribat gibi olasılıklar olmadan bunu yapabiliyoruz. Şu anda pek çok defa kullandığımız kaliteli bir kimyasal sıvı vardır. İstediğimiz bir peteğe yan taraftaki hava alma kısmından bağlantı kurarak gönderebiliriz. Az miktarda sıcak su ile seyreltme yaptıktan sonra bahsettiğimiz sorunlu sistemlere aktarımı yapılır. Genelde küçük kılcal sızıntıların kapanması 10 dakika gibi zaman alabilmektedir. Bunun işe yaradığını ise kombi bar basıncı saatine bakarak anlarız. 1,5 ve 2 aralığında dengeyi bu çalışmanın sonucunda bulacaktır. Yani kimyasal ilaç ile kalorifer kaçaklarını bulma ve kırmadan onarma işlemleri bu şekilde yapılmaktadır. Su kaybının önüne %100 geçebilecek bir teknikten bahsediyoruz. Senelerdir kullanılan ve müşterilerimizin binalarında olan kronik sorunlardan tamamen kurtulabileceği bu çözümü hemen şu anda bizlerden alabilirsiniz.

Kombideki su kaybını durdurmanın faydası nedir? Sıcak su ısıtma giderlerinde azalma olur. Çünkü su dolum kapasitesi normal değerlere ulaşacağı için gereksiz yakıt harcamalarını artırmazsınız. Daha sıcak ve ısınan binalara sahip olursunuz? Kapalı devre sistemleri kırmaya dökmeye gerek yoktur.

12 Ekim 2016
2.612 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN