Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Kamera ile boru pimaş içi görüntüleme

Kamera ile boru pimaş içi görüntüleme

Kamera ile boru pimaş içi görüntüleme cihazları 20 metereye kadar derinkikte tesisatın içini görüntüleyebiliyoruz. Tıkanıklık mı var yoksa su kaçağı mı ? Çözüm Tesisat kamera sistemleri ile görüntüleme yaptıktan sonra çözümler sunar.

Kamera ile boru içini görüntüledikten sonra tıkanıklık var ise robot makinalarla yine kırmadan tıkanıkığı açtığımızı biliyormuydunuz. Su kaçağı varsa gereken tamiri sadece sorunlu bölgeyi kırıp yapıyoruz.

Kameralı Pimaş Borusunun Görüntüsünü Alma

pimaş içi görünrü almaKamera ile boru pimaş içi görüntüleme evde tadilat seçeneklerini en son aşamaya bırakan teçhizata sahiptir. Batarya kullanımında gürültü gelmesi dairenize gelen suyun azalım ivmesine geçtiğini gösterebilir. Çoğu zaman vana yarı açıktır. Düzeltilince tekrar bakmak lazımdır. Yalnız su kaçağı bulan tesisatçı bazı binalarda özellikle ıslak kalan ve zor kuruyan duvarlar, parkeler gibi belirtiler varsa onlara yönelik bazı cihazlar ile araştırılma yapılmasından yanadır. Kamera ile boru pimaş içini görüntüleme batarya musluklarına ait borularda su kaçağı bulan firmalar olarak en iyi çözüm getirici çalışmalar yapmaktadır. Ankastre bataryalar için söyleyecek olsak esnek hortumlarda katlanma ve delinme gibi belirtiler su kaybına neden olabilir. Betonun içindeki borulardaki su kayıpları iki faktör ile ortaya çıkartılır. Gelişmiş mikrofon ses alıcıları ile akustik dinleme detektörü kullanarak içteki sesleri dinleyerek orada yer tanımlama yapabiliriz ve başarı oranı yüksektir. Suyu devamlı dışarı atan borularda alt kata su sızıntısı gibi vakalar hemen çözülebilir. İkinci yöntem ise ses ortada kendisini göstermiyor ise basınç testleri ile oradaki daha küçük türdeki kılcal sızıntıları bazı kimyasallar ile durdurabiliriz.

Kamera ile boru pimaş içi görüntüleme uyguladıkları tüm metotlardan sonra testler yapmaktadır. Gözünüzün arkada kalmaması için titizlikle araştırma yapmaktayız. Bunlardan bir tanesi de kameralı su kaçağı tespiti olup iki farklı türü olup, kombi gibi sistemlerden ısıtılan temiz suyun duvar içlerindeki kayıplarını durdurabilme ve yalnızca kablolu olan ise atık kanallarda derin araştırmalar yapmamızı sağlamaktadır.

04 Kasım 2016
2.958 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN