Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Cihazlı Tesisat Arıza Tespit

Cihazlı Tesisat Arıza Tespit

Cihazlı tesisat arıza tespit yaptıracağınız firma olarak kırmadan kameralı robot cihazlarla ev ve iş yerlerinde oluşan gizli su sızıntılarını buluyoruz. Çözüm Tesisat İstanbulda 4 şube 9 servis aracı ile hizmet vermektedir.

cihazlı tesisat kaçak tespit

Nokta Tespiti Yapıyoruz

Alt daireye su akıntısı var ise cihazla arıza tespiti yapan firmalar aracılığı ile bu tür problemlerden kurtulabilirsiniz. Kameralı sistemler sayesinde eski usul kırarak su kaçağı bulma yöntemlerine son veriyoruz. Üstelik arıza tespitinden sonra yapılan onarımlar 1 yıl boyunca garantimiz altındadır.

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Cihazlı tesisat arıza tespiti en ufak su kaybı yapan şebeke su borusunda damlatan yerleri kırmadan arama işlemleri ve su kaçağı bulan tesisatçı ile onarımları da birlikte sunmaktadır. Mutfak ve banyoda rutubet artışı, duvardaki ıslanmanın artması, ıslak kalan fayans yüzeyleri ve kurumayan tavan gibi sayısız belirtiler vardır. Sanmayın ki o kendiliğinden durur. Ancak su borusunda tamir yapılırsa damlamayı da önleyebilirsiniz. Cihazla tesisat arıza tespit günlerdir, haftalardır damlama yapan su borularında özel teknikler ve cüzi rakamlar ile onarımlar sunan cihazlı su kaçağı bulan firmalar arasında bir tanesiyiz. Evdeki maddi olanakları, yapıyı koruyarak kaçak su tespiti çok önemlidir. Tamir yapılması gereken su borularını anlamak için iki farklı teknik şebeke hatları için söz edilebilir. Gözünüz ile görünmeyen yalnız sesler açısından betonun hemen içine döşenmiş boru sistemlerindeki ses titreşimlerini ses detektörü ile analiz edip, sızma yerlerini bulabiliriz. Delinen, çatlayan, patlayan, kırılan, çürüyen su borularının evdeki yerini saptamada çok önemlidir. Yalnızca bu hasarlı kısımlara müdahale edilmesi bakımından da çalışmalar hemen bitirilecektir.

Cihazlı tesisat arıza tespit beton içinde akan sulardan dolayı duvar boyasının akması gibi durumlarda test pompaları ile alakalı sorunları görebiliriz. Su geçen boruları bilirsiniz. Onu mühürler ve içindeki suyu alırız. Hava eklemeye başlarız. Bir noktada doyum olmalı ve hava eklemenin durması gerekir. Yalnızca bu değil de halen devam ediyorsa içten kapatabilmek için kimyasal sıvılar ekler ve oradaki sızıntılar durma aşamasına gelir.

24 Eylül 2016
2.742 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN