Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

su borusunda çatlak

su borusunda çatlak

Su borusunda çatlak , temiz su borusunda patlak olan yer tespiti kameralı makine cihazlar kullanılarak arıanın noktası bulunur. Çözüm Tesisat kırmaya dökmeye gerek kalmadan gelişmiş teknoloji ile su arızalarına müdahale eder.

Su borusunda çatlak olan yeri bulmak için ne yapmalı ? Profesyonel cihazlarla çalışan tesisat firmaları ilk tercihiniz olmalıdır çünkü sıradan tesisatçılar olmadık yerleri kırarak size masraf çıkartırlar.

Su Tesisat Borusunda Kaçak Yerini Gösteren Alet

Su borusunda çatlak tamirat , onarım kaliteli işçilik ve makine fiyatları ile servis anlamında aradığınız tüm kaliteyi bir arada sunmaktadır. Kanalizasyon arızası, pis su kaçağı olan binalardaki kalitesiz ve çürümüş olan tesisat boruları buna sebebiyet verebileceği gibi tıkanmanın baskısı dolayısı ile de oluşabilir. Bunları araştırmak için gelişmiş donanımlar evde oluşabilecek tadilat oranını minimuma indirmektedir.

Drenaj sistemi ve pimaş kaçağı arızaları gibi durumlarda su borusunda çatlak yerlerin bulunmasında farklı teknolojiler kullanır. Elimizdeki son sistemler ile fayansın altındaki atık sızıntısı sırasındaki oluşan seslere yönelik yerleri detektör ile bulabiliyoruz. Hatta bunu temiz su hatları içinde kullanmak mümkündür. Banyo giderinde kaçak var ve devamlı alt kata banyo giderinden su akıyor problemlerinde kamera takıp o hattı içten de denetlememiz mümkündür. Tıkalı durumdaki banyo gideri için açılmasında basınçlı su sistemleri etkili olacaktır. WC tuvalet, alaturka ve klozet giderlerindeki yırtılan sızdıran yerleri basınç testi ile de bulabileceğimiz gibi o kısımlarda kimyasal ekleyerek tuvalet akıntısı tamiri işlemleri de sunabiliriz. Gider akıntısı tamiri için aşırı bir tadilata gerek yoktur. Zaten cihazlar ile bulunan kısımlar görüleceği için o noktaya ulaşmak için illaki parça değişimini esas alacak isek onarım yapılacak sıhhi tesisat ve kırılan beton, fayansın da onarımının içinde olacağı işlemlerimiz mevcuttur.

Su borusunda çatlak terastan, tavandan sıhhi su akıntısı ve banyo sularının betona, apartmanın iç dış duvarına akması gibi durumlar dahil, fosseptik ve logar kanalında sızıntı gibi aşamalarda her zaman destek olabiliriz. Bizim ana amacımız incelemeleri kırmadan, dökmeden yapmak ve teşhisi ortaya koyduktan sonra düzeltmelere geçmektedir.

10 Şubat 2017
3.604 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN