Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Su kaçağının nerede olduğunu bulma

Su kaçağının nerede olduğunu bulma

Su kaçağının nerede olduğunu bulma veya nereden kaynaklandığını tespit etmek için kamaralı robot cihazlardan faydalanmaktayız. Çözüm Tesisat firmamız İstanbul genelinde daire ve iş yerlerinde su sızıntı tespiti yapar ve tespit edilen yer onarılır.

Alt kata akan su sızıntı problemi herkesin başına gelmiştir hem komşu adına hemde kendi adınıza sıkıntı çıkartan bu durumu basit ve ucuz maliyetlerle çözüyoruz. Sıradan tesisatçılarda cihaz olmadığından tahmini yerleri kırar buda size gereksiz masraf olarak geri döner.

Su Kaçağı Nereden Kaynaklandığını Tespit Etme

Su kaçağının nereden olduğunu bulmak apartman dairesinden akan suların yerlerini su kaçağı bulan firmalar olarak hızlıca tanımlayabilir. Kombideki sıcak suların hızlıca ve gür olarak alt kata su sızması gibi vakalarda hemen termal cihazı ayarlar ve o bölgelerde araştırma yaparız. Boru geçen bölgeler net olarak gözükürken, bazı renkler ile de sızma aşamalarını gözlemleriz. Kızıl ötesi dalga yayılımları bu analizi alt kata su sızıntısı gibi vakalarda doğru yapmamızı sağlamaktadır. Çatlayan kombi sıcak su borusunda onarımı da fazla betonları kırmadan yaparak, sistemlerdeki yalnızca kusurlu yerleri yenileriz. Su kaçağının nerede olduğunu bulma içten aşınan su borularında sızdırma yapan su borularını bulmak için su kaçağı bulan tesisatçı dinleme teknolojilerini test etmektedir. Bina içi tüm kaçak su tespiti yapılmasında sert zeminlerin altındaki bu hatların dinlenmesi gerekir. Su kaybı sesli ise yani küçük de olsa belirti varsa akustik detektör ile konumları net olarak bulunabilir. Yüzeye sürtülecek mikrofon ve sesleri rakamsal karşılıklara çeviren, ekrandan takip edebileceğimiz bu teçhizat yalnızca sorunlu kısımlarda tadilatın yapılmasına izin vermektedir. Islanan zemindeki fayansın hepsini kırmayacak ve su borusundaki kaçağı cihaz ile kırmadan bulabilecek bir teçhizat ve teknik arıyorsanız biz bunu garantili sunmaktayız.

Su kaçağının nerede olduğunu bulma ıslak kalmaya devam eden parkelerle alakalı sorunlarda kameralı su kaçağı tespiti inceleme yapılabilir. Parkenin yanında tuvalet varsa ve su sızıntıları parkeye kadar ulaşmış ise lağım kanallarında kameralar ile göz atmak işe yarayacaktır. Yoğun su eklenen tuvalet borularında oluşan girdap ile biz akıtan kanalizasyon borularını da kırmadan bulabiliriz.

17 Eylül 2016
1.825 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN