Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

zaman zaman su damlaması

zaman zaman su damlaması

Zaman zaman su damlaması daireden alt kata inebilir basınçtan veya kullanımdan dolayı su ara sıra verebilir. Bunun kontrolü için Çözüm Tesisat firmamız su tesisat test pompaları ve gider içi görüntüleme kamera sistemleri kullanmaktadır.

Tesisattan ara ara veren su damlacıkları bir su kaçağı şüphesini doğurur en iyisi sıradan bir tesisatçı yerine cihaz ve kamera kullanan firmalardan yardım almak olacaktır.

Aralıklı olarak su damlaması var

Zaman zaman su damlaması lavabo altı su kaçırıyor, lavabo borusu su sızdırıyor, batarya tesisatı onarım için su kaçağı bulan firmalar gibi konularda yanınızdadır. Kameraların az yer kaplayacak türevi ile kablo ile bahsedilen tesisata geçmesini sağlar ve görüntüleri alırız. Gerçekten tam net olarak bu çalışma ile farklı problemleri de görüp lavabo gider borusu tamiri, değişimi, onarımı gibi tüm işlemleri yapabiliriz.

Zaman zaman alt kata su damlaması su borularında zarar ziyan oluşturmadan ses sinyal ve belirtileri ile yerlerini bulmaktadır. Su tesisatlarında yalnızca seslerin dinlenmesi ile su kaçağı bulan tesisatçı firmadır. Bazen ses olmaz, test pompası ile yine bulup, onarım yapabiliriz. Ama ortada ses dalgaları varsa onu cihaz ile artıracak, rahat duyulmasını sağlayacak şekilde uygularız. Akustik ses detektörü bu alanda öncü bir sistem içerir. Ayak sesi varsa bina içinde çeşitli gürültülerin olması durumunda onları filtreler ve göz ardı eder. Yalnızca beton ve fayans gibi veyahut toprağın altına yerleştirilmiş su borularından gelen sesleri su kaçağı cihazları bulma gibi adımları uygular. Ekibimiz yanlış teşhis konulmaması için ekrandaki göstergeleri de kullanarak ayırt eder ve kolayca işaretlemelerde bulunur. Tesisatta onarılacak parçalar ile işlem devam eder.

Zaman zaman tesisattan su damlaması gider borusu tamiri için indirimli rakamlar sunmaktadır. En net arıza yeri bulmak için kameralı su kaçağı tespiti sistemlerini geniş çaplara sahip olan borularda da kullanmaktayız. Sızıntının o şekilde devam etmesine asla izin vermeyin. Kopan gider borusu parçası ile maalesef sorun daha da büyüyebilir. Tam onarım için bizi arayınız.

19 Ocak 2017
2.860 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN