Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Bağcılar Çınar Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar Çınar Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar Çınar su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisat firması olarak kırmadan dökemden robot makinalı sistemle su kaçağı bulma servisi veriyoruz. Çözüm Tesisat aynı gün içinde Bağcılar şubesinden çıkan araçlarla hizmet vermektedir.

Bağcılar Çınar Mah. Su Kaçağı Bulma

Bağcılar Çınar mahallesi cihazlı su kaçağı tesisatçısı ile borudan akan suyun yerini kırmadan bulmak için su kaçağı tamiri ve onarımı işlemlerini sizlere sunuyoruz. Tek bir cihaz ile her türlü sızıntı problemlerinin yerinin bulunması mümkün değildir. Normal parmak kamera dediğimiz ekipman ile şebeke hattı sızıntıları değil, atık kanalı içindeki problemler görülerek anlaşılmaktadır. Bağcılar Çınar su kaçağı tespiti ile test pompalarını kullanarak su sızıntıları için şebeke hatları analiz edilebilir. Teras katında beton ıslanması veya betonda suyun görülmesi, damlatma gibi şikayetleriniz mi var? Bu çalışma ile teras temiz su borularını kırmadan inceleyebilecek ve sızıntı yerlerini bulabiliriz. Özellikle kimyasal sıvılar ile terasta yer alan banyo veya mutfak su borusundaki damlatma problemleri yaklaşık 24 saat içerisinde ortadan kalkabilir. Elbette tek işlemlerimiz soğuk su şebekelerini içermiyor. Bazen teras katında rutubet ve sıcak su sızıntısı problemleri varsa analiz için termal cihazların bazı görünürde sorun olan bölgelerde veya tamamen terası kaplayacak şekilde yapılması gerekir. Güneş enerji su boruların teras bölmesinden apartmandaki çoğu daireye gider ve bunları sırf dıştan yapılacak bu görsel analiz ile test edebiliriz.

Bağcılar Çınar su kaçağı tespiti ekiplerimiz teras katında izolasyon problemini veya su kaçağı bulan tesisatçı vasfı ile çoğu sorunlarına tek elden çözüm buluyor. Bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz ve tüm soru işaretlerinizi şu anda telefonun başucundaki ekibimize anlatarak ön bilgi alabilirsiniz.

27 Haziran 2016
1.828 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN