Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Yenibosna Su Kaçağı Tespiti

Yenibosna Su Kaçağı Tespiti

Yenibosna su kaçağı tespiti yapan robot kameralı cihazla kırmadan çalışan su tesisatçı olarak su kaçağı bulma servisini aynı gün veriyoruz. Çözüm Tesisat son teknoloji cihazlarla Bahçelievler semtinden çıkan araçlarla evlere servis vermektedir.

Yenibosna Robot Cihazla Su Kaçağı Bulma

Bahçelievler Yenibosna  robot cihazla su kaçağı bulma ev, iş yerinde pratik olarak su kaçağı bulma çalışmaları yapar. Cihaz teyidi ile su kaçağı bulan tesisatçı olarak defalarca araştırmalarımızı kontrol ederiz. Su sızıntısı türleri farklı olduğu için su kaçağı tespit cihazı araştırması da farklı olacaktır. Örneğin, sıhhi atık kanalları içinde kameralı su kaçağı tespiti kesinlikle sızdıran kısımların noktasal bulunması için yeterlidir. Yenibosna su kaçağı tespiti ve nasıl bulunur gibi konularda tamir ve onarım dahil hepsi için destek veriyor. Banyo batarya su borusu olan yerde fayansın üzerinden su gelmesi gibi durumlarda biz Yenibosna su kaçağı bulan tesisatçı yani kullandığımız fayans içini detektör ile dinleme mekanizmaları vardır. Yani sesi dinler ve borudaki anormallikleri ekrana bakarak, biraz da teyit aşaması ile hemen anlayabiliriz. Bu sayede tek tek sistemleri kontrol etmek için gereksiz yere fayansı sökme gibi durum söz konusu olmaz. Kırılacak yer sorun nerede ise orada olacaktır ve kırdıktan sonra ise kesinlikle onarımı da birlikte hepsi dahil sizlere sunuyoruz.

Yenibosna su kaçağı tespiti boru sistemlerinde arızalı parçaları onarabilir. Borularda ilaçlı kapatıcılar ile sızdıran su tesisatını kapatabilecek ürünler kullanan su kaçağı bulan firmalar Çözüm Tesisat ofisleri ile gözünüz asla arkada kalmasın. En iyi kadromuz ve onlara sunulan araştırma ekipmanları ile bizler onarımı, parça değişimini, garanti sürelerini, duvar ustası desteğini kısacası her şeyi düşünerek adım atıyoruz.

09 Ağustos 2016
1.035 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN