Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Çobançeşme Su Kaçağı Tespiti

Çobançeşme Su Kaçağı Tespiti

Çobançeşme su kaçağı tespiti yapan robot kamera cihaz kullanan su tesisatçı olarak kırmadan makinalı sistemle su kaçak bulma servisi veriyoruz. Çözüm Tesisat Bahçelievler şubesinden çıkan araçlar Çobançeşme mahallesinede aynı gün içinde servis hizmeti sağlanaktadır.

Çobançeşme Robot Makinalı Su Kaçağı Bulma

Bahçelievler Çobançeşme su kaçağı tespiti yerden ısıtma sistemleri kayıp su arama cihazları ile yani kameralı su kaçağı tespiti ile tam yerlerini bulabilir. Sistemsel bakımın düzgün yapılmadığı ve önemsenmediği durumlarda çürümeler, sızdırmalar maalesef olmaktadır. Önemli olan gelişmiş teçhizat ile bilgisayar destek analiz ile yerlerini kırmadan bulmaktır ve bizde bunu yapıyoruz. Çobançeşme cihazla su kaçağı tespiti banyo sıcak su borusunda su kaçağı bulan tesisatçı gibi çalışmalarımız ile aradığınız en kaliteli hizmeti vermek istiyoruz. Banyodaki bataryaları açıyorsunuz ve sıcak suyun bataryadan yavaş ve az akması durumunu görüyorsunuz. Kombiye gidip baktığınızda her şey normal yalnız eskisine oranla daha az sıcak su durumu var. Ayrıca duvarlara baktığınızda hafif su damlacıkları veya alt kat komşunun duvarından buhar gelmesi gibi belirtiler olabilir. Hali hazırda sıcak su dolaşımda iken termal cihazlar ile su sızıntıları olan noktalar net olarak görülebilir. Parlak beyaz renkte görünen suyun sıcak halde borudan devam ettiğidir ve cihaz ile bunu görürken, nereden kaçak yaptığı da nehir gibi farklı yapıda sızıntı yollarının duvar içinde görülmesi ile uygulanır. Son aşama olarak birkaç beton parçası kırılır. Boru kesilir, yenisi takılır, sıcak su hatlarında sızdırmazlık testlerinin yapılması ve işlemler tamamlanır.

Çobançeşme su kaçağı tespiti kazan dairesi tesisatında su kaçağı bulan firmalar olarak veya şebeke borularında kayıp arama cihazları ile örneğin basınçlı test pompaları ile sızdırmazlık testlerinin yapılması dahil her şey için görev başındadır. Test pompası minimal yani hiçbir ses çıkartmayacak düzeydeki kayıpları bulmamızı yarar ve onarım sürecine geldiğimizde ise kimyasal sıvıların çok iyi borulardaki sızıntı yerlerini kapattığını söyleyebiliriz.

11 Ağustos 2016
1.077 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN