Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Üst kattaki tuvaletten su geliyor kim yaptıracak

Üst kattaki tuvaletten su geliyor kim yaptıracak

Üst kattaki tuvaletten su geliyor kim yaptıracak ? Hangi daireden su akıyorsa yani sorun kimde ise onun yaptırması gerekmektedir. Eğer yaptırmıyorsa çözümü belediye veya zabıtaya şikayet ederek belirtebilirsiniz.

Tüm bu uyarılara rahmen üst kattan akan su tamiri yapılmıyorsa noter aracılığı ile adrese uyarı gönderin devamında davanızı açın. Eğer işlemleri çabuk çözmek istiyorsanız foğraflarını çekin ve maliyetini siz karşılayın ancak yaptığınız her harcamayı faturalandırın. Dava sonuçlandığı andan itibaren hem harcadığınuz miktarı hemde manevi tazminat hakkınızı devlet tarafından komşunuza fatura ibraz edilecektir.

Komşu Su Sızıntısı Tamir Ettirmiyor

Üst kattaki tuvaletten su geliyor kim yaptıracak sorusunu pek çok kez işittik bunun için bu yazıyımızı ele aldık. Komşunuz umursamaz davranıyorsa yukarıda belirttiğimiz hususları adım adım uygulayabilirsiniz. Birde sıradan tesisatçıların çözüm bulamadığı bu konu mağdur olarak sizin daha çok canınızı sıkabilir. Yukarı komşu deneyimsiz veya cihazsız usta çağırıp sorunlu olmayan yeri tamir ettirebilir buda sızıntının sürekli olarak devam etmesini sağlamaktadır. En doğru çözüm kamera robot cihaz kullanan su tesisat firmalarınla çalışmak olacaktır.

Üst kattın tuvaletinden su geliyor kim yaptıracak sorusunun cevabını yazımızda bulabilirsiniz. Çözüm Tesisat son teknoloji cihazlarla aynı gün içinde İstanbul genelinde hizmet vermektedir.

21 Ekim 2016
2.278 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN