Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

kamerayla su kaçağını tespit eden usta

kamerayla su kaçağını tespit eden usta

Kamerayla su kaçağını tespit eden usta tesisat firması kamerayla çalışan cihazlı su tesisat ustası İstanbulda Çözüm Tesisat 99 TL ye servis veriyor. Su kaçağı tespiti konusunda kırmadan dökmeden kameralı sistem cihazlarla aynı gün içinde hizmet veriyoruz.

Kamerayla su kaçağı tespit eden usta tesisat firması olarak ev ve iş yerlerinde meydana gelen su sızıntısı problemlerini gidermektedir. Çözüm tesisat termal kamerayla su kaçağına bakan firma olarak İstanbulda servis vermekteyiz.

Kamerayla Su Kaçağı Tespit Eden Ustalar

Kamerayla su kaçağını tespit eden usta su borusu çatlamalarını bulan kaçak arama makinesi kullanmaktadır. Su borusunda çatlayan yeri bulmak için cihazdaki küçük analizleri kullanırız. Yani, bir akşam çatı katın su borusu patladı ise yoğun su çıkışı olur ve beton içinde olsa bile ses dinleme yapıp, yerini sabitleriz. Ses dalgası çok küçük katmanda geliyor olsa bile onu yüksek düzeyde frekans ve filtreleme yapılması ile dikkatlice yerini bulabiliriz. Betonda kırılacak alan birkaç metre olacağına, bunu avuç içi genişliği kadar yapıp borudaki hasar yerine ulaşır ve sonra çözümü kalıcı şekilde onarırız.

Kamerayla su kaçağını tespit eden tesisat firması su borusu sızıntılarını hatasız bulan firmadır. Usta, montaj hatası, malzeme kalitesi sebebiyle su borusu patlaması, sızdırması oldukça popülerdir. Basınçtan dolayı patlayan su boruları en ufak belirtisi olmadığı halde bir anda ortalığa çıkabilir. Bazıları ise çok küçük düzeyde su akıntılarıdır. Ses yapmaz ve yerleri de dinlenerek pek bulunmaz. Sırf onların hangi tesisattan geldiğini anlamak için basınç taraması ile su kaçağı robotu sistemlerini kullanmaktayız ve rakam aralıklarındaki dengesizlik, aktarım yapılacak su tesisat kaçak durdurucu ürün için doğru tesisatı seçmemizi sağlar. Öyle ki, aktarım yaptıktan bir süre sonra sızıntı kristalleşme sonucunda onarılmaya başlanmaktadır.

Kamerayla su kaçağını tespit eden usta delinen, su kaçıran su borularını kimyasal kapatıcıyla onaran firmadır. Sürekli ıslak, nemli kalan duvar, fayans yüzeylerinin kendiliğinden kurumasını beklemeyiniz. Bazen bu şikayetler üst kattaki komşunun gider borularında kaçak gibi şikayetler ile olmaktadır. Mikro kameralarla bu sistemleri denetleyebilir, kombi ve benzeri sıcak su tesisatlarında kızılötesi kamera sinyalleri ile sızıntıların kaçak yaptığı yerleri bulabiliriz.

31 Mart 2017
3.433 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN