Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Kamera ile su kaçağı tespiti kaç para

Kamera ile su kaçağı tespiti kaç para

Kamera ile su kaçağı tespiti kaç para sorusunun yanıtı yapının daire mi , iş yerimi , dublex daire mi yoksa dış alanda mı olduğuna göre değişmektedir. Ama su kaçakları genellikle dairelerde yaşandığından daire su kaçağı tespit fiyatı 200 TL den başlamaktadır. Dublex veya daha büyük bir yer ise ekstra olarak firmamızdan fiyat alınız.

Kamera ile su kaçağı tespiti kaç para ? Su kaçağı bulma işlemi elbette ki uzmanlık gerektiren bir iştir, nasıl ki her arabaya binen araba süremezse, bu işin de uygulamalı eğitimini almayan kişiler ellerindeki bu cihazlarla istediği sonucu alamazlar. Biz bu noktada uzman ekibimize ve son model teknolojik cihazlarımıza sonuna kadar güveniyor ve sizlere hizmet vermekten her daim onur duyuyoruz. Kameralı su kaçağı tespit işlemleri artık gayet yaygınlaşmaya başlayan bir durum, çünkü evinize asla zarar vermeden sizlere kalıcı çözümler sunan bir yöntem. Biz tesisat firmalarının ise bu işte ki en büyük kazancı ise yapılan işten memnun kalmış ve güveni kazanılmış er daim bu tür problemlerinde bizlerle iletişime geçmeye hazır müşteriler kazanış olmak.

Su Kaçağı Tespit Ücreti Nedir

Su kaçağını tespit etmede çoğu tesisatçı kendine uygun bir cihazı kullanmaktadır. Kamera ile su kaçağı tespiti kaç tl Cihazlarla su kaçağı tespit işlemini biz ise firma olarak bütün cihazları bünyemizde bulunduruyor ve müşterimizin su kaçağı sıkıntısı hangisine uygun ise onunla müdahale ediyoruz. Bizim firma olarak tek hedefimiz tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olmak. Elimizde mevcut olan termal kamera, akustik dinleme cihazı, nemölçer ve atık su kamerası ile müşterilerimize her daim hizmet vermekteyiz. Su kaçakları kesinlikle zamanında tespit edilmesi gereken çok önemli sorundur. Evlerimizin duvarlarını içten içe çürütebileceği gibi bazen komşularımızın da tavan ya da duvarlarına telafisi çok zor zararlar verebilir. Bunun için teknik altyapıya sahip bir firma ile zamanında iletişime geçmek çok önemli.

Kamera ile su kaçağı tespiti kaç para ? Su kaçağı tespitişleminde kullanılan cihazlardan bahsetmek istiyorum birazda. Termal kamera; Genellikle sıcak su tesisatlarındaki ya da kalorifer sistemi tesisatlarında meydana gelen su kaçaklarını tespit etmede tercih edilen bir cihazdır. Dinleme cihazı; Bu cihaz diğer cihazlara oranla en yüksek başarı oranı sağlayan bir cihazdır ve bizlerinde en çok tercih ettiğidir. Su kaçağını sızdığı yerden çıkardığı sese göre tespit eder ve bize bunu bildirir. Nemölçer; zeminin 3 cm kadar derinindeki nem oranını ölçerek bize zemindeki ıslaklık oranı hakkında bilgi verir. Atık su gider kamerası; bu cihazı ise el yordamıyla atık su gider borusunun içerisine sokar ve kamera ekranına görüntü alırız bu yöntemle çatlağın borunun neresinde olduğunu tespit ederiz.

14 Nisan 2022
1.049 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN