Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

halıcıoğlu su kaçağı tespiti

halıcıoğlu su kaçağı tespiti

Halıcıoğlu su kaçağı tespiti yapan termal kameralı su tesisat firması son teknoloji su kaçağı bulma cihazları kullanarak servis vermektedir. Çözüm Tesisat Halıcıoğlunda cihazlarla su kaçağı tespiti ve tamiri yapmaktadır.

Halıcıoğlu su kaçağı tespiti evdeki, binadaki su kaçaklarını cihazla bulan firmadır. Su kaçağı onarımı nasıl yapılır ? Onarım tesisat çeşitliliğine göre biraz farklıdır. Çürüme, oksitlenme, delinmiş plastik ve metal su borularında parça değişimleri gereklidir. Daha küçük sızıntılarda onarım sıvıları kullanılabilir. Basınç ölçümleri yapılarak kaçak durumunu görebileceğimiz gibi bunun nedeni paslanan metal su borusu ise ilaçla yıkama, temizleme gibi işlemler de tarafımıza uygulanabilir.

Halıcıoğlu Cihazlı Su Tesisatı Kaçak Bulma

Halıcıoğlu su kaçağı tespiti cihazlı su tesisatçı firmasıdır. Temiz su tesisatında su kaçağı tespiti için kısa sürede ve az masraflı bulunmasının yolu cihaz taraması başlatmaktan geçmektedir. Su faturasında artış, üst kat banyosunda su damlaması, tavanda sararma veya farklı belirtiler varsa bizi aramalısınız. Petek türü fark etmeksizin kalorifer tesisatındaki kaçağı basıncına bakarak bulabilir ve hangi petekten geldiğini petek ve beton içlerinde termal kamerayla araştırma yaparak nokta saptayabiliriz. Peteği sökmeden kırmadan su kaçağını onaran ilaç bulunduran su kaçağı bulan firmalar olarak son durumu mutlaka analiz ediyor ve su sızıntılarının tamamen durduğuna emin oluyoruz.

Halıcıoğlu su kaçağı tespiti petek, kombi, şebeke su borusunda onarım yapan firmadır. Termal kameralar beton içlerinden geçen sıcak su borularındaki dereceleri ölçerek nereye döşendiklerini ve sızıntı olan bölgedeki farklılıkları gösteren sistemler olup su kaçağı önleyici adımında su borusu içinde kristalleşen, sızıntıda tıkama yapan ilaçların kullanımı ile güzel sonuçlar üretmektedir.

24 Nisan 2017
3.546 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN