Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Evde tesisat kaçağı bulma

Evde tesisat kaçağı bulma

Evde tesisat kaçağı bulma için profesyonel yardım almanız şarttır Çözüm Tesisat firmamız kameralı sistemle su kaçağı tespiti ve tamiri yapmaktadır. Daireden alt kata su akması varsa evinizi kırdırmadan önce bizi arayınız.

Tesisat Kaçağı Tespiti

Dairede tesisat kaçağı bulma ekiplerimiz akustik cihazı genelde içinde su miktarı oldukça fazla halde bataryalara giden sular için kullanır. Bir eksilme görüldüğünde biz bunu cihaz ekranında hemen fark ederiz. Amaç seslerden hareketle anormallikleri gün yüzüne çıkartmaktır. Titiz bir çalışma ve tesisat geçen alanların hemen ayak basılan veya duvar bölümlerine cihazın bir parçasını sürttürmek, gezdirmek sureti ile çalışmalar yapılmaktadır. Evde tesisat kaçağı bulma teknikerlerimiz ile su faturalarının bazen kışın tesisat içinde donmaların olması, boru çatlaması gibi durumlara yönelik bizleri arayabilirsiniz. Komşularınız ile su faturalarınızı hiç karşılaştırdınız mı? Kullanılan sudaki ton farkı ve faturalar bir zaman sonra başınızı ağrıtabilir. Her ay ödenen 5-10 TL gibi farklar zamanla artabilir. Ayrıca sizce bu tesisatlardan akan sular nereye gidiyor olabilir? Onları takip edebilecek bir teknolojimiz şu anda mevcuttur. En ufak bir ıslaklık veya nem gibi duvar içinde yer alan bir ihtimal söz konusu değilse eğer duvarın iç bölgelerinden alt kata akıyor demektir. Fakat biz bazı ses analizleri yaparak duvarın bize yakın kısmı yerine arka bölmesinden başlayarak giden bu akıntılara karşı yerlerini bulabiliriz.

Evde tesisat kaçağı bulma ile karşınıza çıkan ağır faturalara ilişkin yüklerden kurtulabilirsiniz. Binanızda olmadık yerlerde kırma dökme işlemleri yapılmayacak ve evinizi şantiye bölgesi kesinlikle ilan etmeyeceğiz. Kalite ve titiz bir çalışmanın sonucu asla pahalı ücretler olmamalıdır ve servis rakamlarımızı mutlaka ekibimizde yer alan çok sayıda numaraları arayarak öğrenmelisiniz.

24 Mayıs 2016
2.361 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN