Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Esenler Tuna Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Esenler Tuna Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Esenler tuna mahallesi su kaçağı tespiti kırmadan robot makinalı cihazla su kaçağı bulma ve onarım su tesisatçı servis hizmeti veriyoruz. Çözüm Tesisat aynı gün içinde Esenler şubemizden çıkan araçlarımızla hizmet veriyoruz.

Alt kata su akıyorsa panik yapmadan bizi arayınız çünkü kırmadan kameralı sistem cihazlarla noktasal olarak buluyoruz. Evnizi riske atmayın uzman hizmet almak için bizi arayın.

Esenler Tuna Mahallesi Su Tesisat Servisi

Esenler tuna mahallesi su tesisatçı su borularında güvenliği %100 sağlamaktadır. Betonun olduğu gibi ıslanması, betonda köşede küçük bir ıslanmanın olması durumları binanızda mı var? Binanızda incelemeler yapacak olsaydık, yüzeylerdeki ısı değerleri normalin üzerinde ise yani sıcak su kaynaklarından aktığını düşünüyorsak orada kameralı su kaçağı tespiti yani termal cihaz su kaçağı cihazları ile bakılması ile sızan bölgeleri hemen görebilirdik. Matkap, balyoz ile duvarı kırmadan su kaçıran boruları bulmada kullandığımız yöntemlerden bu yalnızca bir tanesidir. Esenler tuna mahallesi su kaçağı tespiti yatak odası tavanından akan suyun yatağı, halıyı, eşyaları ıslatması durumlarında arayabileceğiniz su kaçağı bulan firmalar kapsamındadır. Üst katın banyo su tesisatında kaçak varsa su kaçağı bulma alanında dinlemeler yapabilecek cihazı kullanabiliriz. Akan sulardaki seslere yönelik su arıza tespiti ile orada su gelen kısımları tam net olmasını sağlayabiliriz. Bazen ise o daire değil de çatı izolasyon eksikliği nedeni ile evin su içinde kalması gibi durumlar olabilir. Beton ıslaklığı ve bazı farklı testler ile tam sızma noktalarını deşifre etmek ve orada arızalı boruları dikkatlice değiştirme işlemlerini sunmak bizim işimizdir.

Esenler tuna mahallesi su kaçağı tespiti işçilik sırasında binaya eklenen borular için ayrı garanti süreleri vererek su kaçağı bulan tesisatçı esenlerde uzun süredir çalışan firmadır. Sabit ofislerimiz ve telefon numaralarımız ile su kaçağı tespit cihazı için bizlere danışınız. Telefondaki arkadaşımıza sorunu anlatmanız ile birkaç saat içinde hatta daha kısa zamanda adreslerinize olabiliriz.

05 Ekim 2016
1.144 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN