Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Esenler Birlik Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Esenler Birlik Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Esenler birlik mahallesi su kaçağı tespiti yapan robot makinali cihaz kullanan su tesisatçı firmamızda kırmadan su kaçağı bulma ve onarım servisi verilmektedir. Çözüm Tesisat son teknoloji cihazları kullanarak aynı gün içinde hizmetinizdedir.

Esenler birlik mahallesi tesisatçı olarak kameralı su sızıntısı bulma konusunda uzman elemanlarımızla servis vermekteyiz. Çözüm Tesisat Esenler şubemizi arayarak su kaçağı konusunda tıkanıklık açma konusunda ve tüm tesisat konuları hakkında bilgi ve servis alabilirsiniz.

Esenler Birlik Mahallesi Cihazlı Su Tesisatçı

Esenler birlik mahallesi su kaçağı tespiti asansör içine su damlıyor ve zemini hep ıslak gibi sorularda da yardımcı olabilir. Çatı izolasyon eksikliği varsa asansörün zemin katına ilişkin bina sistemlerinden gelen sular ıslatıyorsa, birikinti yapıyorsa buna sebep olabilir. Çatı ve bina bodrumunda su sızıntıları arama cihazlarından akustik işitme cihazını kullanırken seslere dayalı analizleri de ekranda izleriz. Ses titreşimleri çok vakit almadan problemi ortaya koyabilir ve çatı katlarındaki sistemleri de bu şekilde analiz edebiliriz. Esenler birlik mahallesi su kaçağı bulma betonda sürekli kalan suların bu yüzeylerde zayıflama yapabileceğini unutmamanızı önermektedir. Bina temellerine zarar verebileceği gibi dairelerde su kaçağı bulan firmalar olarak yüzey ıslanmalarında sürekli su kaybı, duvardaki boyanın akması, tesisat kullanımlarına dair problemlerin görülmeye başlanması gibi hadiseler olabilir. Orada başlatılacak olacak farklı bir teknikte alt kata su sızması tam yerlerini bulma anlamında basınçlı testlerin şebeke hatlarında uygulanmasına izin vermektir. Hava eklenmeye devam eden boruda sızıntı noktaları da var demektir. Eklenecek ilaçlı sıvılar ile sızma işareti olan kısımlara gelmesi ve orada tıkaç gibi sertleşerek kapatması ile problemi çözebilmekteyiz.

Esenler birlik mahallesi su kaçağı tespiti yeri garantili bulunabilecek su kaçağı bulan tesisatçı güvencesi ile su kaçağı tespit cihazı sistemlerine güvenmektedir. AVM pisuar kaçak yapan gideri bulmak için veya tuvaletlerde kameralı su kaçağı tespiti ile akıtan gider borularını hasarsız yalnızca inceleme amaçlı içlerine uzun kablolar eşliğinde gözlem başlıklarının takılması ile bulabilir ve onarımlara geçebiliriz.

26 Ekim 2016
988 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN