Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Esenler Su Kaçağı Tespiti

Esenler Su Kaçağı Tespiti

Esenler su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı firmaları arasın Çözüm Tesisat dinleme cihazları , termal kamera sistemleri ile su kaçağı bulma servisi veriyor. Dairede sızıntı var ise evinizi kırdırmadan önce cihazlı su tesisatçı firmasına danışın.

Sıradan tesisatçılar yani cihaz kullanmayalar su kaçağını kırarak bulur burda sağlam yerlerde kırıldığından fatura bi hayli kabarık olur. Kırıp döküm bulunmayan kaçaklar ise tam bir kabus bu duruma düşmemek için bizi arayınız.

Esenler Cihazlı Su Kaçağı Tesisatçısı

Esenler su kaçağı tespiti su sızıntılarında toprak ve beton içindeki boru sistemlerini kırmadan araştırma ekiplerine sahiptir. Burada cihaz analiz yönü ağır basan teknik veriler ışığında hareket etmekteyiz. 7 pinli konektör ile istediğimiz sert bina yüzeyleri altında, içindeki su borularındaki sesleri araştırıp, sızma yerlerini hızlıca bulabiliriz. Toprak altından geçen şebeke borusunda kaçak olduğunun belirtisi de çamurlaşan topraklardır. Her iki farklı yerde sızıntı oluşturan sorunlarda su kaçağı cihazları olarak kullanılan akustik ses detektörü ile işaretlenen yerdeki boru sisteminde düzeltilme yapılması ile sorunları aşabiliriz. Esenler cihazla su kaçağı tespiti kombi suyunun sürekli düşmesine bakabilir. Eksilen suların yerleri termal kamera ile bulunması hasarsız ve hemen bir işlemdir. Islanan duvar yüzeyleri de bazı belirtiler içerir. Metal, alüminyum, döküm, panel, mobil petek ve radyatördeki kalorifer su kaçağı bulma kısa süreli çalışmasından sonra uygulama yapılacak olan kısımlar belirlenir. Petek kenarına yerleştirilecek küçük bir hortum ve huni içine seyrelmiş kapatıcı sıvılar ile su kaçağı bulan firmalar kombinin tekrar su eksilmesi yapmasının önüne geçebilir. Bahsettiğimiz su arıza tespiti için neticeleri çok geçmeden kombi ile 10 dakika kadar süre sonra kontrollerin yapılmasına geçebiliriz.

Esenler su kaçağı tespiti yoğun kir ile dolup taşan lağım kanalındaki atığın betona akmasını kameralı su kaçağı tespiti ile tam yerini bulabilir. Robot teknolojisi ile bu mümkündür. Zarar oluşturmaz ve upuzun kamera kablolarının bağlı olduğu robot cihazımıza her saniye net görüntüler lağım borusu içinden aktarılmakta ve esenler su kaçağı bulan tesisatçı tam yerlerini bulmaktadır. Onarımların da kısa vakit sonra başlayacağını söyleyebiliriz.

17 Aralık 2016
1.160 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN