Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Arnavutköy Boğazköy Tıkanıklık Açma

Arnavutköy Boğazköy Tıkanıklık Açma

Arnavutköy boğazköy tıkanıklık açma kırmadan robot makinalı cihazlarla yapılır tuvalet tıkanması , lavabo açma ve pimaş açma servisi için bizi tercih edebilirsiniz. Çözüm Tesisat aynı gün içinde Arnavutköy semtinde hizmet vermektedir.

Arnavutköy tıkanıklık açma firmamız kanal temizleme cihazları yanında kameralı pimaş içi görüntüleme makinaları ile ev ve iş yerlerine servis ulaştırmaktadır. Tıkanan lavabolar , taşan tuvaletler sorun olmaktan çıkıyor. Çözüm Tesisat uzman çözümler sunar hemen şubemizi arayın.

Boğazköy Robotla Tıkalı Boru Açma Servisi

Arnavutköy boğazköy robotla tıkanıklık açma teknik servis garanti süresi vererek İstanbul’da pimaş yıkama çalışması içerisinde olan bir firmadır. Klasikten uzak, robot sistemlerin kullanılması ile adım atmaktan yanayız. En ileri ve aşırı birikmeleri içeren ne kadar kanal varsa temizlemede elektrikli su motoru gibi püskürtücü başlıklar birer atık su ünitelerinde mükemmel sonuç vermektedir. Ayrıca katı atık kanalları içinde farklı ve daha güçlü sistemlere de sahibiz. Arnavutköy boğazköy tıkanıklık açma kısa mesafe ve kısmen temizlenen bina kanalları değil, 20-30 metre arasında ulaşım imkanı sağlanan çeşitli robot sistemler ile çözüme odaklanan bir yapı içerisinde adım atmaktadır. Modern teknolojilerin çözüm sonucu hemen ortaya çıkan rahatlamalar olacaktır. Alafranga tuvalet gider tıkanıklığı açma işlemlerimiz devam etmektedir. Uzun zaman yapışmış vaziyette kalması oraya yerleştiği anlamına gelir ve illaki ya boru kırılacak ve temizlenecek veya bizdeki cihazlar ile boru çapına çok uygun bir başlık eşliğinde adeta sürtünme ve önüne çıkanları ittirme yeteneğine sahip, elektrikli cihazlar ile sonuca varılması lazımdır.

Arnavutköy boğazköy tıkanıklık açma ile tuvalet kırılması olmadan, fayans ve duvarlara zarar vermeden garantili İstanbul’da 7/24 teknik servis hizmeti bulunan kanal açma firmasıyız. Aradığınız alaturka veya alafranga tuvalet suyu taşması, koku gelmesi, kullanamama gibi sıkıntılar ise bunu ortadan kaldırmak adına özel robot cihazlarımız mevcut ve tek bu hizmetten yararlanarak köklü çözümleri elde edebilir, bir daha uğraşmak zorunda kalmazsınız.

31 Ağustos 2016
1.867 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN