Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Arnavutköy Cihazla Su Kaçağı Bulma

Arnavutköy Cihazla Su Kaçağı Bulma

Arnavutköy cihazla su kaçağı bulma için bizi arayarak robot , cihaz ve kameralı sistelerle su kaçağı tespiti yaptırabilirsiniz. Arnavutköy şubemizi arayarak aynı gün içinde servis hizmeti alabilirsiniz.

Robot Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Çözüm Tesisat Arnavutköy su kaçağı araştırmaları sırasında bazı ölçütlere dikkat ederiz. Basınç testleri uygulayarak şebeke hatlarındaki sızma boyutuna görebiliriz. Şöyle ki su ne kadar hızlı biterse delinme kapasitesinin büyük, kısa süre bitmesi durumunda patlama miktarının küçük olduğunu anlayabiliriz. Arnavutköy cihazla su kaçağı bulma binalardaki sorunu anlamak için tadilat olmadan su kaçağı bulan tesisatçı vasfı ile analizler yapmaktadır. Hani bilirsiniz, birkaç tür sızma olasılığı vardır. Plastik boru kırılmıştır, yoğun su akışı vardır ve parça değişimi gerekir. Delinmiş gibi tiz bir ses çıkartarak sürekli borudan su sızması varsa yine parçayı değiştirmek esastır. Daha çok damlama türünde ve sürekli olan sızıntılarda ise kimyasalı özel makine kullanımı ile şebeke borularına yönlendiriyoruz. Bu sayede belli bir zaman içerisinde sızmakta olan küçük, minimal delikler kapanmaya başlıyor. Tadilat gibi olasılıklar yani tamirat ortadan kalkıyor. Bazı binalarda ise illaki boruda büyük hasarlar varsa örneğin, sızma durumundaki borunun yerini ses aygıtları ile dış katmanlardan dinleyerek buluruz. Yani piksel bakımından yanlış yerlere yönelmeden doğru alanlarda matkap ile işleme girişiriz.

Arnavutköy robot cihazla su kaçağı bulma özel metotları ile peteklerde kırmadan su kaçağı tespiti yapmak için formüller geliştirmektedir. İçi kirlenmiş peteklerin sızma riski vardır ve öncelikle peteklerin içini temizleyerek, sızıntıyı da teyit ettikten sonra kimyasal ekleyerek petekte damlatma sorununa tam çözüm sunabiliriz. Kısacası pahalı işlemleri ve amatör servis şirketlerini bir kenara bırakarak, kontrollü ve aynı gün sonuç alabileceğiniz bizi şu anda arayabilirsiniz.

24 Haziran 2016
1.652 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN