Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Arnavutköy Ömerli Su Kaçağı Tespiti

Arnavutköy Ömerli Su Kaçağı Tespiti

Arnavutköy Ömerli su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisat firması olarak kırmadan robot cihaz makinalı aletle su kaçağı bulma ve onarım servisi veriyoruz. Çözüm Tesisat İstanbulun pek çok semtinde olduğu gibi Arnavutköy bölgesinde servis noktası vardır.

Ömerli Robot Makinalı Su Kaçağı Servisi

Arnavutköy Ömerli mahallesi su kaçağı bulma ile zayıflayan ve içten zedelenen su borularına yönelik garantili su kaçağı tamiri yapmaktayız. Bir daire veya apartman içinde sayısız atık ve temiz su boruları vardır. İlgili bina inşaat planına sahip olmadan analizleri cihaz ile yaparak, üstelik onların sızıntı yapıp yapmadığını en ufak tahribat oluşturmadan bulabilecek sistemlerimiz vardır. Arnavutköy Ömerli su kaçağı tespiti tahminlere ve sadece tecrübeye dayalı çalışmalar yürütmemektedir. Kesinlik bizim için önemlidir. Yalnız kameralı Arnavutköy su kaçağı tespiti ile iki farklı konuyu anlatalım. İki tür kamera kullanırız. Biri küçük ve kablolu olan atık kanalları içerisine bakmamızı sağlayacak teçhizattır. Bu çalışma ile metrelerce atık kanal borusu delinme, çatlama yerini kırmadan bulma işlemlerini tüm İstanbul’da sunmaktayız. Bu sayede ilgili bina konumu ve yerini görerek doğru kararlar alabiliyoruz. Bir diğeri ise sıcak su hattı borularında delinme yerini kırmadan bulma tekniğidir. Binanızdaki sıcak su üretici cihaz ile borulara sıcak suyun geçmesini sağlarız. Örneğin bir kombi bu işi görecektir. Duvar ve zemin altına döşenen plastik sıcak su borusu termal kameralar ile incelenir ve sızdıran kısım bulunarak değiştirilme aşamasına geçilir.

Arnavutköy Ömerli su kaçağı tespiti hayatın daha kolay olması için su kaçağı bulan firmalar kapsamında bizi mutlaka arayınız. Kendinizin çözebileceği veya komşularınızın tavsiye edeceği şekilde kararlar daha çok yıpratıcı olabilir ve mutlaka bunu unutmayınız.

14 Temmuz 2016
1.272 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN