Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Arnavutköy İslambey Su Kaçağı Tespiti

Arnavutköy İslambey Su Kaçağı Tespiti

Arnavutköy İslambey su kaçağı tespiti yapan robo makine ve cihaz kullanan tesisatçı olarak su kaçağı bulma servisi veriyoruz. Çözüm Tesisat son teknoloji cihazlarla Arnavutköy merkezden çıkan araçlarla aynı gün hizmet vermektedir.

Arnavutköy İslambey Cihazlı Tesisatçı

Arnavutköy İslambey mahallesi su kaçağı bulma ile tesisat kaçak yerini gösteren aleti, cihazı kullanarak net sonuçlar alıyoruz. Bazen fayansın, duvarın arkasını ses dalgalarını emen aygıtın yardımı ile sızan kısmı bulabiliriz. Bazen ise herhangi bir sıhhi kanal içine kamera ile bakıp yerini direkt görürüz. Her zaman olduğu gibi aynı gün su kaçağı bulan tesisatçı olarak İstanbul’da görev başındayız. Arnavutköy İslambey su kaçağı tespiti olarak temiz su borusu her ne kadar beton içinde olsa bile açığa çıkan su sesi dalgalarını emen aygıtlar ile başarılı sonuçlar kaçınılmaz olacaktır. Çünkü el bilgisayarına sesleri grafiksel yoruma çevirebilen göstergeler bulunmaktadır. Pek çok farklı nokta A’dan Z’ye taranabilir ve ne kadar sızıntı varsa bulunabilir. Tek tek işaretlenir ve sonrasında matkap ile kırmaya geçeriz. Sızan boru kadar alan kırılacaktır. Elbette daha küçük yani minimal düzeyde damlamalar varsa kimyasallar ile kapatmak mümkündür. Ayrıca mutfak, banyo duvarında ıslanmanın nedeni nedir veya neden ıslanır gibi soru işaretleri içinde bizleri arayabilirsiniz. Üst kattaki komşudan gerçekten petek veya temiz su borusu sızıntısı varsa veyahut atık su kanalları arızalı, hasarlı ise bunu hiçbir zarar vermeden analiz edebilecek sistemlerimiz ile her zaman binalarınızı onarabiliriz.

Arnavutköy İslambey su kaçağı tespiti dikkatli adımlar atan su arıza tespiti ekiplerini İstanbul’da sizlere sunmaktadır. 7/24 her zaman görevimizin başında olmakla birlikte ayrıca sigortalı binalarınız varsa veya yoksa bile bizleri arayabilirsiniz.

15 Temmuz 2016
1.554 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN