Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Su Saati Boşa Dönüyor

Su Saati Boşa Dönüyor

Su saati boşa dönüyor neden olabilir ? su sayacı eğer kullanım olmadığı halde dönüyorsa ya saatte yada tesisatta sorun var demektedir. Çözüm Tesisat firmamızı arayın arıza tespiti ne ise teşhisi koyup tamir yapalım.

Tesisatta Su Kaçağı Var

Tesisatta su kaçağı varsa kırmadan kameralı sistemle yer tespitini yapıyoruz. Su saati boşa dönüyorsa bizi arayın su sayacı bozuksa yenisi takalım veya tesisatınızda sızma varsa nokta atışı yer tespiti yapalım.

su sayacıSu sayacı ancak kullanım olduğunda dönme yapar eğer evde kullanım dışında su sayacı boşa dönüyorsa mutaka bir tesisat firmasına danışın. Su sayacı bozuksa değiştirilmesi yüksek faturalardan kurtulmak için gerekldir. Eğer su sayacı bozuk ve yüksek fatura çoktan geldi ise itiraz dilekçesi ise İSKİ ye baş vurabilirsiniz.

Su saati tesisatta olan gizli bir kaçaktan dolayı dönüyorsa zaten alt komşuda kabarma ve küflenmelere neden olur. Bodrum katta otuyorsanız kendi dairenize zarar veme ihtimalide yüksektir.

01 Mart 2016
8.796 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN