Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Lazerle su kaçağı tespiti

Lazerle su kaçağı tespiti

Lazerle su kaçağı tespiti kırmadan kameralı sistemle sadece 99 ₺ Çözüm Tesisat İstanbul genelinde tek ücret tarifesi ile servis vermektedir. Kırmadan lazerle tesisat kaçağı tespiti yapan firmamızı arayarak aynı gün içinde hizmet alabilirsiniz.

Lazer Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan lazerle su kaçağı bulma firmaları ile kırılan su borusunu değiştirebilecek İstanbul teknik servis elemanlarımız ile her şeyin bir çözümü olabileceğini düşünüyoruz. Kendine güvenen ekibimiz ile lazerle su kaçağını bulan firma çalışmaların nasıl yapıldığını açıklayalım.

lazerli kaçak kontrolü

Lazerli kaçak kontrolü

Lazerle su kaçağı tespiti geniş kapsamlı araştırmalar için farklı sistemleri kullanmaktadır. Örneğin, atık borusu gerçekten sızdırıyor ise nasıl anlaşılır? Dış taraftaki beton ıslaklığı veya kokuları takip ederek bir noktaya kadar gidebilirsiniz ve bazen hatalı kararlar insanların evlerinde maddi kayıplara yol açabilir. Bizler ise kameralı su kaçağı tespiti sistemleri ile hasarsız analiz ve tam noktasal konum bulumu yapıyoruz. Öyle ki bahsettiğimiz tuvalet kanalı kırılması, banyo gideri çatlağı, lavabo gider borusu patlaması veya kırılmasında lazerle yerinin bulunması için fayansları, duvarları kırmadan adımları içerir. Yaptığımız ise kamera başlığı olan cihazın kablo desteği ile atık borusuna sarkıtılmasıdır. Ayrıca bu cihazda fener desteği olmasından dolayı problemli kısımlar hemen bulunabilir. Eğer atık kanallarında tıkanma varsa farklı bir açıcı başlık ile temizlenmesini de üstlenebiliriz. Hasarlı kısımlar tarafımızca itinalı olarak onarılacaktır.

Lazerli su kaçağı tespiti elbette yalnızca kırmadan su kaçağı tespiti işlemlerini atık sistemlerinde yapmamaktadır. Yalnızca küçük cılız su sesleri çıkartan şebeke borularını dinleme aygıtları ile takip edebileceğimizi biliyor musunuz? Farklı problemler binalarınızca ise bizi arayın ve anlatın. Özellikle hemen sorunun halledilmesini düşünüyorsanız, ekiplerimiz aynı gün servis hizmeti veriyor.

23 Haziran 2016
3.327 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN