Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

kamerayla arızayı tespit eden tesisatçılar

kamerayla arızayı tespit eden tesisatçılar

Kamerayla arızayı tespit eden tesisatçılar başında firmamız gelmektedir İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasında şubelerimiz vardır. Çözüm Tesisat kameralı arıza tespit cihazları ile su kaçağı yerini bulma işlemleri yapmaktadır.

Pis atık su borularındaki en büyük sorun atıklar nedeniyle kaçak noktalarının kolay kolay tespit edilememesidir. Eski yöntemler ile yapılan kaçak bluma işleminde yapılan küçük bir hatada içinden çıkılamaz bir tesisat sorunun ortaya çıkmasına neden olabilir. İşte bu türden sorunlarla uğraşmamak için kamerayla arızayı tespit eden tesisatçılar seçimi oldukça önemlidir.

Kamera ile Arıza Tespiti Yapan Tesisat Firmaları

Kaçak sorunlarının çözümü için öncelikle kaçak noktasının doğru bir şekilde tespit edilmesi gerekir. Eski yöntemler ile kaçak noktalarının bulunmaya çalışılmasında bütün fayansların kırılması gerekir. Tabii ki tesisat borularının nereden geçtiği bilinmediği için de rastgele fayanslarda kırma işlemi yapılır. Bu kırma işlemi sırasında borulara verilen küçük bir zarar işlerin daha da karışmasına neden olur. Hele ki zarar verilen boru pis atık borusu ise işte o zaman sorun daha da büyür ve istenilmeyen bir görüntü ortaya çıkar. Bu türden sorunların yaşanmaması için tesisattaki kaçak sorunlarını bulmak için en iyi cihazların kullanılması önemlidir.Bunun içinde kamerayla arıza tespiti yapan tesisat firmaları aramak önemlidir.

Tesisat içerisinde temiz su boruları ve pis atık su boruları vardır. Her birinin geçtiği nokta farklıdır. Temiz su borularındaki kaçak noktaları bulmak için dinleme cihazı kullanılırken pis atık su borularındaki kaçak noktalarını bulmak içinde kameralar kullanılır. Kameralar ile pis atık su borularının içerisinde görüntü alınabildiği için birden fazla kaçak noktası tespit edilmesi mümkündür. Kameralar ile su kaçağı tespit yapılırken kırıp dökme işlemi yapılmadığı için olası bir boruya zarar verme durumu da önlenmiş olur. Bu sayede de sorun büyümeden kısa sürede çözülebilir. Tabi cebinizden yüklü bir miktarda tadilat masrafının çıkmaması da işin en iyi yanlarından birisidir.

Kamerayla arızayı tespit eden tesisatçılar aramasında birçok tesisat firması karşınıza çıkar. Yaşadığınız yer için arama yaparken firmaların bilgilerini iyi kontrol etmeniz gerekir. Daha önce bu işi yapıp yapmadıkları ve ustalarının ne kadar deneyimli oldukları önemlidir. Ayrıca tamirat sonrasında yaşanılan herhangi bir sorunda firmanın kısa sürede size dönüş yapması da önemlidir. Bu detaya da dikkat ederek doğru bir tesisat firması seçmeye özen göstermelisiniz.

04 Mart 2017
3.365 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN