Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

ev tesisatındaki kaçağı bulan firmalar

ev tesisatındaki kaçağı bulan firmalar

Ev tesisatındaki kaçağı bulan firmalar arasında Çözüm Tesisat İstanbul genelinde su kaçağı bulma ve onarım servisi vermektedir. Kırmadan robot makineli cihazlarla tesisat içinde sızdıran yeri noktasal olarak tespitini yapıyoruz.

Ev sahiplerinin yaşamak istemedikleri en büyük sorunlardan birisi tesisat problemleridir. Eğer su alt kata sızdırıyor ise işte o zaman komşunuz ile sorunlar yaşamanızı da neden olabilir. Bu sorunları yaşamak istemiyorsanız ev tesisatındaki kaçağı bulan firmalar arasında yer alan firmamızı arayabilirsiniz.

Ev Tesisatında Su Kaçağı Bulma Firmaları

Ev tesisatındaki kaçağı bulan firmalar içerisinde yerimizi almamızın en önemli sebebi, tabii ki işimize verdiğimiz önemden ve müşterilerimize her zaman daha iyi hizmet vermek için elimizden geleni fazlasıyla yapmaya çalışmamızdandır. Tesisat sorunlarının çözümü için son teknoloji aletleri kullanarak en etkili çözümlere ulaşmaktayız. Evinizde tesisatta yaşanan su kaçağı sonrası fayanslar arasında sararma, nemlenme, kötü koku, parkelerin kabarması, su faturasının fazla gelmesi ve alt katın tavanında su sızması ve sararmaların olması gibi durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu gibi sorunlar yaşadığınızda vakit kaybetmeden bir tesisat firması ile veya bizim firmamız ile iletişime geçmelisiniz.

Tesisattaki su kaçakları bulmak için test pompaları, dinleme cihazı, kameralar ve özel termal kameraları kullanmaktayız. Kullandığımız bütün bu cihazların her birinin işlevi farklı olup evinizdeki bütün su tesisatının incelenmesine yardımcı olan aletlerdir. Bu cihazlar sayesinde evinizde kırıp dökme işlemi yapmadan kaçağın olduğu noktayı bulabiliriz. Kaçak sorunlarının çözümünde ev sahiplerinin hiç istemediği durum evde bir inşaat alanının oluşmasıdır. İşte bu cihazlar o inşaat alanının oluşumunu engelleyerek sizi bir tadilat masrafından kurtarmaktadır. Ayrıca bu cihazların en büyük faydalarından birisi de günlerce süren tadilat işinin sadece 2-3 saat içerisinde çözümlenmesini sağlamalarıdır. Bu şekilde de vakit kaybetmeden ve günlerce bu tamirat işi ile uğraşmak için çaba sarf etmeden kısa sürede sorun çözümlenmiş olur.

Ev tesisatındaki kaçağı bulan firmalar ile ilgili internet üzerinde arama yaptığınızda karşınıza birçok firma çıkacaktır. Firma seçiminde özenli ve dikkatli olmanız sizin için ilerde yaşayabileceğiniz sorunların çözümünde size kolaylık sağlayacaktır. Biz Çözüm Tesisat firması olarak yaptığımız bütün işlerin garantisini 2 yıl boyunca sizlere sunmaktayız. Dilediğiniz zaman bizi arayarak tekrar yaşanan tesisat sorunlarını çözmememizi isteyebilirsiniz.

27 Ocak 2017
2.969 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN