Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Bağcılar Göztepe Tesisat

Bağcılar Göztepe Tesisat

Bağcılar Göztepe tesisat firmamızda bulunan su kaçağı tespiti cihazları , robot makinalı tıkanıklık açma cihazları ile aynı gün içinde servis veriyoruz. Çözüm Tesisat olarak son teknoloji cihazlarla ev ve iş yerlerinde oluşan sorunları çözüme kavuşturmaktayız.

Bağcılar Göztepe Tesisatçı

Bağcılar Göztepe mahallesi tesisatçı tıkanan sifonları açmak için uzman düzeyinde ekipleri adresinize gönderebilir. Sifonlardaki suyun durmasının nedeni, sifon hortumunun katlanması olabilir veya atık su borusunda benzer bir tıkanma sebebi görülebilir. En nihayetinde su tesisatçısı arkadaşlarımız araştırarak en gerekli düzeltmeleri yapabilir ve sistemi yeniden çalışabilir hale dönüştürür. Bağcılar Göztepe tesisat ile sifonlarda geri tepme yapması, temiz suyun geri gelmesi ve az miktar akmasının nedenlerini araştırabilir. Bağcılar tıkanıklık açma firması olarak atık su kolonun tıkanması, boru eğiminin yanlış ve hatalı monte edilmesi, atık borularında çap uyumsuzluğu, dirsek veya bazı bölgelerden itibaren oluşan maddeler buna neden olabilir. Suyun zamanla kirlenmesi, yeteri kadar basıncın olmaması gibi şikâyetlerde dikkatli olarak araştırılarak çözümler sizlere sunulabilir. Sifon açma kumandasını kullanırken az suyun geldiğini mi görüyorsunuz? Veyahut uzun süre bir tatil yaptıktan sonra sifondan koku gelmesi gibi şikâyetiniz mi oluştu? Bizi arayın, telefon ile durumu açıklayın, ekiplerimiz yola çıksınlar.

Bağcılar Göztepe tesisatçı tuvalet, lavabo, banyo su tesisatı için devamlı kokuların yayılması şeklinde soru işaretlerinin üstesinden gelinmesi için önce kaliteli kılavuz kameralar ile gözlem ve sorunu saptama önemlidir. Bunu atık borularının içerisinden yapıyoruz. Ayrıca yerlerini de görmemizden dolayı, hangi türde açıcıların veya basınçlı su sistemlerinin kullanılması gerektiği gibi pek çok konuyu da netleştirerek, direkt çözüme yönelik hareket ediyoruz. Sizler de artık mevcut sorunlarınızla yüzleşmekten bıktıysanız bizleri aramanızı öneririz.

06 Nisan 2016
2.179 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN