Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Arnavutköy İmrahor Su Kaçağı Tespiti

Arnavutköy İmrahor Su Kaçağı Tespiti

Arnavutköy İmrahor su kaçağı tespiti yapan robot makinalı cihazla kırmadan su kaçağı bulma ve tamiri yapan İSKİ yetki belgeli tek firmayız. Çözüm Tesisat olarak Arnavutköy merkezden çıkan araçlarımızla aynı gün içinde hizmet vermekteyiz.

İmrahor Robotla Su Kaçağı Bulma Servisi

İmrahor mahallesi cihazla su kaçağı bulma ustaları ile tespiti kolay şekilde sızan suyun hangi borudan geldiğini bulabiliriz. Bunu anlamak için ısı dalgalarını, derecelerini ölçen sistemleri kullanıyoruz. Küçük bir ekrana sahip ve ölçümler yapabilen mekanizma ile yani kameralı su kaçağı tespiti cihazı ile duvar veya fayans altına döşenmiş sıcak su borularına dair analizler yapabiliriz. Arnavutköy İmrahor su kaçağı tespiti olarak sıcak suyun ilgili plastik boru içerisine güneş enerjisi veya kombi gibi sistemler ile aktarılmasını sağlarız. Bu sayede borunun sağlık durumu termal kameralı su kaçağı cihazları ile daha net şekilde görülecektir. Bu çalışmanın sonucu kısa zamanda alınır. Çünkü istediğimiz yüzeye tutarak sıcaklık ölçümleri dikkatlice yapılacaktır. Sızan suyun hangi borunun, neresinden geldiği net şekilde görülürken, sonraki aşama ise küçük bir bölgenin kırılması ile devam edecektir. Ayrıca petek metal su borusu sızdırıyor mu? Nasıl anlaşılır? Türünde olan soru işaretlerini netliğe kazandırmak için bu çalışma gerçekten önemlidir. Betonun içine geçmiş bazı ıslaklıkları yine bahsettiğimiz cihaz ile anlayabiliriz. Ayrıca sırf petek sistemleri için uygulanabilen kimyasallar ile petek suyunun damladığı yeri kapatma ve bunu kırmadan, tadilat olmadan yapabilme gibi çalışmalarımız da vardır.

Arnavutköy İmrahor su kaçağı tespiti her zaman kırmadan su kaçağı tespiti konsepti içinde hareket etmektedir. Çünkü analizin güçlü olması sonucunda kaliteli olmasını sağlamaktadır. Soğuk su borusu yani bina içi şebeke su borusu hasarı gibi sorunlarda da ses dalgaları ile analiz veya basınç testleri ile her zaman dört dörtlük çalışmaları sizlere sunuyoruz.

15 Temmuz 2016
3.847 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN