Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Okmeydanı Su Kaçağı Tespiti

Okmeydanı Su Kaçağı Tespiti

Okmeydanı su kaçağı tespiti yapan robot kamera cihaz kullanan su tesisatçı olarak kırmadan dökemden su kaçağı bulma servisi vermekteyiz. Çözüm Tesisat aynı gün içinde ev ve iş yerlerine cihazla kaçak su tespit hizmeti sunmaktadır.

Okmeydanı Cihazla Su Kaçağı Bulma

Okmeydanı robotlu su kaçağı tespiti yapan su tesisatçısı olarak hem kamera hemde dinleme cihazları üzerine testler yapmaktayız. Okmeydanı su kaçağı bulma su tesisat araştırma servisidir. Bina su kullanımını araştırmak mı istiyorsunuz? Ev, ofis su borularında kaçak aramasını Okmeydanı su kaçağı bulan tesisatçı olarak cihaz sistemleri ile araştırılmasını mı istiyorsunuz? Gelişmiş ve bir saat gibi zaman içinde ofisteki, evdeki tüm kaçak su tespiti tahribat gibi yan etkilerin de olmadan sizlere sunmaktayız. Okmeydanı su kaçağı tespiti pis su tıkanmalarını cihaz ile temizleme ve açmak işleminin yanı sıra lağım plastik kanallarında kırılma gibi durumları da kameralar ile araştırmaktadır. Kalorifer su tesisatlarında su eksiltme araması yapabilir. Metal, alüminyum, panel petekler olsun veya kombiden mutfaktaki bataryaya giden sıcak su sistemleri olsun. Su boru içinden geçerken belli bir ısı yayılımı yapar. Termal cihaz ile orada bir görüntü alacak olsak döşenmiş su sistemlerini ve sızıntı noktalarına kadar hepsini görebiliriz. Özellikle kombiden bataryaya az gelen sıcak suyun araştırılması gibi durumlarda su kaçağı bulan firmalar ekipler bu tür girişimler ile onarımlara da doğru noktalardan başlamaktadır.

Okmeydanı su kaçağı tespiti temiz su borularında araştırma yapılması, atık kanallarında kontrol ve kameralı su kaçağı tespiti ile alakalı problemleri, su sızıntıları bulunması ve onarımı dahil hepsi için yardımcı olmaktadır. Büyük oranda durdurulacak su kayıpları değil o problemin tamamen yok edilmesine yönelik işlemleri sizlere sunmaktayız. Merkezi ısıtma sistemlerinden evin peteklerine gelen sıcak suyun akıp, akmadığını, betonu ıslattığı gibi konular varsa araştırılması dahil hepsi için buradayız.

27 Ağustos 2016
936 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN